איזה להיט שבר את ליבן של בנות הטיקטוק?

הסדרה שכולם חיכו לה 3 שנים, הרפורמה שאף אחד לא מבין והזמר שהוציא את הפודקאסט המאוזן בספוטיפיי • על מה כולם דיברו השבוע

נשימה עמוקה. הכי נצפית בישראל / צילום: באדיבות נטפליקס
נשימה עמוקה. הכי נצפית בישראל / צילום: באדיבות נטפליקס

ויקיפדיה I פאודה

קפטן איוב מצליח להוציא את דורון מהחווה ולצרף אותו למשימה בבריסל, אלא שלא הכול הולך חלק, ודי מהר הצוות כולו נחלץ לעזרתם, כשמולו תא של חיזבאללה שחושב כמה צעדים קדימה. הישראלים חיכו כמעט שלוש שנים לעונה הרביעית של "פאודה", וקיבלו מנה גדושה של מתח ואקשן שכנראה הייתה שווה את זה. (12 אלף חיפושים)

הרצאת טד I האם אנחנו באמת יכולים לדעת אם ילד משקר?

כבר מגיל צעיר ילדים משקרים. הם עושים את זה הרבה, והם ממש טובים בזה. אבל למרות שזה לא כיף לנו, זה לאו דווקא רע, להפך. חוקר ההתפתחות קאנג לי בדק מה קורה להם פיזיולוגית כשהם עושים את זה, ומציג טכנולוגיה חדשה לזיהוי שקרים שיום אחד אולי תחשוף את הרגשות הנסתרים שלנו. (16 מיליון צפיות)

פודקאסט I טיוטה של אושר / נעם חורב 

"אני כותב את האמת שלי, גם כשהיא קשוחה או נלעגת / את כל מי שעבר דרכי והשאיר שריטה או סדק אור", אומר חורב בקדימון לפודקאסט, שנושא את שם רב־המכר שלו. כך, כשכל קטע בספר הוא בעצם פרק, הוא מספר בקולו על החבר שחשב שהמורים לא עושים קקי, המפגש הארעי עם עצמו ולמה הפסיק להכניס את הבטן. (הכי מאוזן בספוטיפיי)

נטפליקס I  נשימה עמוקה 

המסוק שאמור היה להביא את ליב ליעדה מתרסק באמצע שממה קנדית. היא צריכה לשרוד, אבל מלבד האתגרים שמציב לה הטבע, היא נלחמת בחרדות ילדות - שמוצגות בפלאשבקים מעברה. אם זה נשמע לכם מוכר, זה כנראה כי "נשימה עמוקה" היא ממש לא הראשונה שעושה את זה. לפחות כאן הסתפקו היוצרים בשישה פרקים בלבד. (הכי נצפית בישראל)

גוגל | דרך שווה 

השבוע נכנסה לתוקף הרפורמה בתחבורה הציבורית, שבמרכזה הפחתת תעריפי הנסיעה. הרעיון העיקרי: מי שייסע יותר באוטובוסים ורכבות - ישלם פחות. אלא שבישראל כמו בישראל התקלות מיהרו להגיע. אבל השרה מיכאלי אופטימית. (20 אלף חיפושים)

ספוטיפיי  I היי בייב / TUNA 

הסינגל מתוך האלבום הרביעי "מזרח פרוע" אולי יצא כבר בדצמבר, אבל בשבועות האחרונים הוא טיפס במעלה הדירוג ונראה שלא יזוז משם בקרוב. בשיר, שמדבר על פרידה, הוא אומר "אין דרך קלה לשבור לב". אבל אפשר להניח שעשרות הבנות שמזמזמות אותו בטיקטוק שיפרו לו את ההרגשה. (55 אלף השמעות)

הרצאת טד I הכוח הסמוי של החיוך

האם ידעתם שהחיוך שלכם יכול לנבא כמה זמן תחיו, מה תהיה הרווחה הכללית שלכם, עד כמה הנישואים שלכם יהיו מלאים וארוכים, איזה ציון תקבלו במבחנים של וול ביינג וגם כמה מעוררי השראה תהיו עבור אחרים. רון גוטמן יצא לחקור את המשמעות המורכבת של ההרגל המידבק שיש לנו כמעט מלידה. (6 מיליון צפיות)

השבוע של מבשלות בירה מקומיות

על מה דיברו בשבוע 1-4 באוגוסט: 

ויקיפדיה I מנאייכ
השבוע שודר פרק הסיום לעונה השנייה של דרמת המשטרה שהצליחה להסעיר את הישראלים בחודש האחרון. אחרי שתיק ניסיון הרצח של טל בן הרוש כמעט סגור, צמרת המשטרה חוזרת לנשום ואיזי בכר מורחק מהחקירה - האם האמת תצא סוף סוף לאור או שנצטרך לחכות לעונה השלישית?
(18 אלף חיפושים)

הרצאת טד I איך טיפסתי על מצוק של 3,000 רגל בלי חבלים?
אלכס הונולד החליט להגשים חלום, אז הוא טיפס במעלה מצוק אנכי בהר אל קפיטן ביוסמיטי פארק. אלא שהוא עשה את זה לבד ובלי שום חבל שיאבטח אותו. בהרצאה שלו הוא מספר מה אפשר לו לצלוח את אחד הנתיבים המסוכנים בעולם, ואיך, למרות מה שנראה, הוא הרגיש הכי נינוח בעולם באותו היום.
(11.6 מיליון צפיות) 

פודקאסט I פרק הבירה הגדול, חיות כיס
לפני כעשור שוק הבירה בישראל היה רובו ככולו מיובא ומוחזק בידי שתי ענקיות. אלא שהיום כבר פועלות בו עשרות מבשלות מקומיות, שמייצרות המון סוגים. האם יכול להיות שהמונופול נשבר, ולעומת כל ענף תעשייה אחר כאן דווקא בבירה התפתחו כזה מגוון ותחרות? שאול אמסטרדמסקי יצא לבדוק וחזר קצת מאוכזב.
(30 אלף האזנות)

נטפליקס I וירג'ין ריבר
הדרמה הרומנטית חוזרת לעונה רביעית. ההצלחה שלה גרמה ליוצריה להתחיל לעבוד עליה עוד לפני שהעונה השלישית עלתה לאוויר ולהכין לצופים מנה גדושה של 12 פרקים. אז מה יהיה עם התינוק של מל? האם הופ תשרוד? ומי ירה בג'ק? על פי הזינוק שלה בנטפליקס, בקרוב כל המדינה תדע לענות.
(הכי נצפית בישראל)

יוטיוב | i 100 Girls Vs 100 Boys For $500,000
100 בנות ו-100 בנים נכנסים לשני מעגלים נפרדים למשך 100 שעות, ואסור להם לצאת מהקווים; מי שחורג - נפסל. הקבוצה המנצחת: מי ששרדו כמה שיותר ממנה. הם אוכלים, ישנים, עושים משימות, יוגה, אוריגמי ומנסים להפסיל זה את זה. אבל מה עושה מי שבדיוק צריך להתראיין בזום או להאכיל את החתול? ואיזו קבוצה זוכה בחצי מיליון דולר?
(30 מיליון צפיות)

ספוטיפיי Quevedo: Bzrp Music Sessions, Vol. 52 I
הדי.ג'יי והמפיק הארגנטינאי ביזאראפ, שידוע בשיתופי פעולה עם אמנים בסטודיו הביתי שלו, מארח את קוודו לשיר שקופץ מהמצעד הוויראלי היישר לראש המצעד השבועי. עבור ביזאראפ זה לא חדש: הוא כבר הוכרז כאחד מ-300 האמנים המושמעים בעולם, וכל שיר שלו - פרובוקטיבי, מופרך וצורם ככל שיהיה - שובר שיאים.
(25 מיליון השמעות בעולם)

הרצאת טד I העולם צריך כל מיני מוחות
טמפל גרנדין, שאובחנה עם אוטיזם בילדותה, סבורה שהעולם זקוק לאנשים כמוה. היכולת שלה לחשוב בתמונות, כמו שהיא מתארת, עוזרת לה לפתור בעיות שמוחות "רגילים" מתקשים יותר להתמודד איתן. כשיש פה יותר אנשים על הספקטרום, היא אומרת, יש פה גם יותר הוגים, או סתם חנונים חכמים.
(6.8 מיליון צפיות)

השבוע של הקלוז'ר בין מרגי לנועה

 על מה דיברו בשבוע 21-28 ביולי: 

נטפליקס I אלבה 
הסדרה הספרדית בת 13 הפרקים, שהצליחה להתברג מעל "דברים מוזרים" לאחר כמה שבועות בצמרת, היא עיבוד לסדרה הטורקית "פטמאגול". אלבה, סטודנטית במדריד, מתעוררת בוקר אחד על החוף ומגלה שעברה אונס קבוצתי. זה מסתבך כשמתברר לה שהאנסים הם החברים הכי טובים של בן זוגה.
(הכי נצפית בישראל)

ויקיפדיה I שבעה עשר בתמוז
זה אחד מארבעת ימי התענית לזכר חורבן בית המקדש, שמציין את נפילת חומת ירושלים בימי הרומאים. מתאריך זה ועד תשעה באב חלה תקופת בין המצרים, שהשומרים על איסוריה נוהגים בין השאר להימנע מחתונות ושמחות. והנה משהו שלא ידעתם: בתאריך הזה גם הוכרזה עצמאותה של ארה"ב.
(33 אלף חיפושים)

הרצאת טד I שלוש שאלות שכדאי שתשאלו את עצמכם על כל דבר שאתם עושים
סטייסי איבון אברמס היא האישה האפרו־אמריקאית הראשונה בהיסטוריה של ארה"ב שהייתה מועמדת מטעם מפלגה גדולה לתפקיד המושלת (של ג'ורג'יה). היא אמנם הפסידה בבחירות, אבל הפיקה כמה לקחים מהקמפיין. אחד מהם הוא לשים לב איך אנחנו מגיבים לכשלים שלנו, כי זה בדיוק מה שמגדיר אותנו בסוף.
(6.6 מיליון צפיות) 

יוטיוב I יאללה ביי, מאיה דדון
הכוכבת העולה בת ה־15 וחצי בשיר חדש - כזה שבא להרים למסיבה, בשונה משתי הבלדות האחרונות - אותו מלווה קליפ שצילמה באצטדיון כדורסל. בחסות הזמרת-האם שלה עדן בן זקן, ואם לשפוט לפי הלהיטים הראשונים ששחררה - גם אותו כנראה ייקח לנו זמן לשכוח.
(1.6 מיליון צפיות)

גוגל I אולה קרבצ'נקו
פריצת דרך בחקירת הרצח של תאיר ראדה נרשמה השבוע, כששערה שנמצאה בזירה זוהתה בבדיקת דנ"א מיוחדת ככזו שעשויה להתאים לאדיר חבני. חבני מצדו טוען, כפי שטען לכל אורך הדרך, כי אולה שהייתה בת זוגו באותם ימים היא האחראית למעשה. אלא שהתיק שנפתח נגדה בעבר בעניין זה - נסגר. האם הממצא החדש ישנה את התמונה
(20 אלף חיפושים)

ספוטיפיי Sucks To Know You (FU) I, מרגי
הזמר בסינגל בינלאומי ראשון מתוך אלבום חדש, שמבחינתו אמור לסלול את הדרך המיוחלת לעולם. בשיר הוא מדבר בכנות על הפרידה מנועה קירל. "זה הקו הדק בין כעס נורא גדול לאהבה", אמר עליו. אלא שאת קירל, שהתבשרה השבוע שתייצג אותנו באירוויזיון, זה פחות העסיק ככל הנראה.
(96 אלף השמעות)

הרצאת טד I  איך החינוך עזר לי לשכתב את חיי
אשוויטה שטי, שנולדה למשפחה ענייה בכפר בהודו, לא נתנה לנורמות המקובלות בקהילה שלה להשתיק את קולה ולחנוק את חלומותיה. היום היא עורכת דין בתחום החינוך שפועלת כדי להעצים צעירים אחרים לחקור את הפוטנציאל שלהם: "כולנו נולדים לתוך מציאות שאנו מקבלים בעיוורון - עד שמשהו מעיר אותנו".
(2.1 מיליון צפיות)

 

השבוע של המפלצת מהים

סרט בנטפליקס I המפלצת מהים 
הבמאי זוכה האוסקר כריס ויליאמס ("מואנה", "שישה גיבורים") מביא את סיפורה של ילדה קטנה בשם מייסי שמתגנבת לספינתו של צייד מפלצות מיתולוגי. יחד הם יוצאים למסע שבו הם נלחמים בלא נודע - אבל זה לא מצליח לשבור אותם. ב־IMDB הם כבר השיגו דירוג של 7.1.
(הכי נצפה בישראל) 

ויקיפדיה I חג הקורבן
השבוע חל חג הקורבן, החג החשוב ביותר למוסלמים, שבו הם עולים למכה לציון העקדה, שלפיה - בגרסת מפרשי הקוראן - ישמעאל הוא בן אברהם שעלה למזבח, ולא יצחק. החוגגים אותו נוהגים לערוך טקס שבו הם שוחטים כבש, ואז עושים סעודה. וגם הדרוזים חוגגים אותו - אבל קצת אחרת.
(25 אלף חיפושים)

יוטיוב I משחק המחבואים הגדול ביותר באצטדיון המונדיאל 
משפיעני רשת יוצאים למשחק מחבואים באצטדיון הפתיחה של גביע העולם בכדורגל, שיתקיים בנובמבר בקטאר. הם נחושים ונלהבים, כמו שרק יוטיוברים יודעים. בין ההנחיות שהם מקבלים אחת מהן מתבשרת שעליה לתפקד כמשת"פית, להסגיר את כולם ולהישאר אחרונה. מה יקבל מי שינצח בתחרות ההזויה הזאת? לא פחות מ־10,000 דולר.
 (4.2 מיליון צפיות)

הרצאת טד I השנה שבה אמרתי 'כן' להכול
כששונדה ריימס, יוצרת "האנטומיה של גריי", "סקנדל" ועוד להיטים, עובדת, זה הדבר היחיד שהיא עושה. זה גורם לה להרגיש המהום, שהיא מגדירה כ"לחישה של אלוהים באוזנה". אבל מה קורה לה כשההמהום הזה מפסיק? עם מה היא נשארת?
 (5.3 מיליון צפיות)

גוגל I ביידן
בדיקת קורונה לכל מי שיבוא במגע איתו, רבע שעה בלבד עם נתניהו, ביקור בבית חולים במזרח ירושלים ללא ליווי ישראלי, דגל הרשות הפלסטינית באמצע תל אביב, איירפורס 1 בנתב"ג ופקקים בלי סוף - נשיא ארה"ב ג'ו ביידן מגיע לישראל והמדינה בטרללת.
(10,000 חיפושים)

ספוטיפיי Running up That Hill I, קייט בוש
השיר של הזמרת האנגלית, שגם נכתב והופק על ידה, כבר ידע את מקומו בראש המצעדים בבריטניה וארה"ב ב־1985, השנה שבה יצא. מאז קצת הספקנו לשכוח ממנו, אבל עכשיו הוא זוכה לתהילה מחודשת בסדרה "דברים מוזרים", שלא מפסיקה גם היא לעמוד בראש דירוגי הצפיות.
(20 מיליון השמעות בעולם)

הרצאת טד I קדימה, תחלום על העתיד שלך
בהרצאה שנעה בין דמיונות לעובדות מחקריות הסופרת האמריקאית צ'רלי ג'יין אנדרס לוקחת את הצופים למסע של ספקולציות בין האתגרים והתענוגות שאולי צופן לנו העתיד. היא סבורה שהאופן שבו נחלום ונדמיין אותו - הוא שיבנה אותו.
(2.4 מיליון צפיות)

השבוע של יצחק אברג'יל

נטפליקס לילדים I האדם נגד הדבורה
רואן אטקינסון (מיסטר בין) הוא אב גרוש ששומר על בית עשירים חכם במיוחד שהטכנולוגיה השתלטה עליו - ויוצא למסע מגושם ללכוד את הדבורה הארורה שנכנסה אליו. אלא שלמרות שאטקינסון מביא את ההומור האופייני לו, שלרגעים עובד גם עשורים אחרי, אין שום סיבה למרוח אותה על פני תשעה פרקים.
(הכי נצפית בישראל)

 גוגל I משה נוסבאום
כתב המשטרה של חדשות 12 הודיע השבוע כי הוא אובחן כחולה ALS - אבל הבהיר: "עוד מוקדם להספיד אותי. אני חי ובועט - רק קצת יותר לאט". הוא מבחינתו מתכוון להמשיך לעבוד, אם כי במינון נמוך יותר. הראפר הצל, שבעבר לעג לו, מיהר לפרסם התנצלות: "עקיצה חסרת טאקט".
(50 אלף חיפושים)

ויקיפדיה I יצחק אברג'יל
רגע אחרי שראש ארגון הפשע נידון לשלושה מאסרי עולם, עלתה בכאן11 סדרת הדוקו בת שלושת הפרקים "תיק 512", שמביאה את סיפור עלייתו ונפילתו של "העבריין החזק במדינה": איך מלחמת החיסולים השפיעה על החברה הישראלית, מה אפשר את ההסגרה שלו והביא למעצרו, מה הייתה מערכת היחסים עם התובע ניסים מרום ואיך הכול נגמר?
(28 אלף חיפושים)

 פודקאסט I מה עובר על הכלכלה הרוסית? אחד ביום
המלחמה באוקראינה המיטה על רוסיה סנקציות וגרמה לנתק בינה לבין מדינות רבות בעולם. אבל באופן מעורר תמיהה זה לא הצליח לערער את הכלכלה שלה, שאפילו התחזקה - מה שמעלה כמובן את ההנחה שפוטין נערך למלחמה הזאת הרבה לפני שאנחנו יכולים לדמיין. אלא שבימים האחרונים אפשר כבר לראות שבטווח הארוך זה לא יעזור לו.
(32 אלף השמעות)

הרצאת טד I חידת החוויה מול הזיכרון
זוכה פרס נובל פרופ' דניאל כהנמן חושף כיצד "האני החווה" ו"האני הזוכר" תופסים את האושר אחרת. לתובנה החדשה הזאת, הוא אומר, יש השלכות עמוקות על הכלכלה, המדיניות הציבורית והמודעות העצמית שלנו.
(6.7 מיליון צפיות)

הרצאת טד I מדע המוח של השמנת היתר
כדי להוכיח את ההנחה שלו, שהשמנת יתר מושפעת גם מהגנטיקה וגם מהסביבה, החוקר מאדס טאנג-כריסטנסן מציג מולקולה שהתגלתה גם במוח וגם במעיים - ועוזרת לנו לשלוט בתיאבון. לגישתו, אם נהנדס אותה נוכל לקדם ירידה בריאה במשקל.
(2 מיליון צפיות)

יוטיוב | I Didn’t Eat Food For 30 Days
ג'ימי מחליט לצאת לצום של 30 יום. הוא כל כך בטוח בעצמו שהוא אפילו מתערב איתם שיגלחו לו את הראש. הם אוכלים לידו, מגרים אותו ומציבים בפניו אתגרים משונים. האם הוא יצליח? מה שבטוח, הוא השיל בדרך כמה קילוגרמים - ובעיקר זכה בדקות של תהילה ביוטיוב.
(27 מיליון צפיות)

השבוע של מנאייכ

על מה כולם דיברו בשבוע של 3-7 ביולי?

נטפליקס I אקדמיית המטרייה
הסדרה, שמבוססת על הקומיקס של ג'רארד ארתור וי, שבה לעונה שלישית - שמצליחה לשמור על הקסם של קודמותיה. הפעם שבעת האחים חוזרים ל־2019 כדי לגלות שאביהם המתעלל אימץ צוות גיבורי־על אחר מוצלח יותר. אלא שזו לא הבעיה העיקרית, שכן מתברר שהקיום שלהם בתקופה שהם כלל לא שייכים אליה הוא האיום האמיתי.
(הכי נצפית בישראל)

יוטיוב Left And Right, Charlie Puth I
בסינגל מתוך האלבום השלישי הזמר האמריקאי משתף פעולה עם המוזיקאי הקוריאני ג'נגקוק בקליפ שבו נראים השניים על ספת מטפל שמכנה את עצמו "רופא אהבה". אם יש לכם אפשרות לשמוע אותו בסטריאו אז פות' ממליץ על אוזניות, כי כמו שם השיר, הפזמון יזוז לכם מימין לשמאל.
(37 מיליון צפיות)

הרצאת טד I שתי השאלות שיחשפו את התשוקה שלכם ויהפכו אותה לקריירה
היזמת החברתית נואליין קיראבו עוזרת לצעירים באוגנדה שנשרו מבית הספר להפוך את התשוקות שלהם לעסקים רווחיים באמצעות שתי שאלות מפתח. עכשיו היא משתפת בשיטה כדי שכולנו נוכל ללכת בעקבותיהם.
(3 מיליון צפיות)

ויקיפדיה I מנאייכ
העונה החדשה של הדרמה המשטרתית (כאן11), זוכת פרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה, מתחילה בפרק סוער במיוחד. חוקרת היאחב"ל טל בן הרוש לא מתייאשת מלחשוף את השחיתות של צמרת המשטרה - למרות הניסיונות לגלגל אותה משם שוב ושוב - ומצליחה לרתום את איזי בכר דרך הדלת האחורית. אלא שזה עולה לה יותר מדי. (18 אלף חיפושים)

ספוטיפיי Cute Boy I, נונו
גל שירי הגאווה לא חולף, ואחרי ארבעה שבועות ברציפות במדור הפעם זה החדש של נונו (נעמי גל־אהרוני) עם ליין מסיבות הלהט"ב forever. אחרי שיצא לפני פחות מחודש, היום כבר אי אפשר להעביר יום בלי לשמוע מאיזושהי מדיה או פינת רחוב את "הלו, איפה אתה? פה? פה לא פה לא פה פה?". 
(90 אלף השמעות)

הרצאת טד I למה לאגמים ונהרות צריכות להיות זכויות כמו של בני אדם?
החוקרת המשפטית קלסי לאונרד סבורה כי למרות התפקיד החשוב של מים בחיים שלנו, המשאב הזה נותר לרוב בלתי מוגן, מה שמונע מקהילות רבות בעולם גישה למי שתייה בטוחים. אם ניתן למקורות מים טבעיים מעמד חוקי כשל בני אדם, היא סבורה, נוכל לשנות את המציאות של אותם אנשים.
(3.4 מיליון צפיות)

גוגל I גדי סוקניק
מגיש הטלוויזיה התבטא השבוע נגד נבחרי הליכוד באמירות כמו "רצופי אינטרסים" ו"רמה נמוכה של אינטליגנציה, תרבות ושיח". ינון מגל רפרר מיד לסיפור הצ'חצ'חים של שלמה גרוניך, ארגון "בצלמו" כבר ביקש חקירה, גם נתניהו הגיב בחריפות. סוקניק, מצדו, לא מתנצל.
( 20 אלף חיפושים)

השבוע של טהרן

על מה כולם דיברו בשבוע של 26-30 ביוני?

סרט בנטפליקס I ראש העכביש
לסרט המד"ב הזה יש כל מה שצריך כדי לגרום לנו לצפות בו - הבמאי ג'וזף קוסינסקי, שנהנה מהמומנטום של "אהבה בשחקים: מאווריק" (גם בבימויו), הכוכבים כריס המסוורת' ומיילס טלר וסיפור על אסיר שסמים שולטים לו ברגשות. ואולי זה מה ששם אותו במקום הראשון. אבל האם הוא יעמוד בהבטחה? לפי IMDB לפחות (5.4 מתוך 10) - לא ממש.
(הכי נצפה בישראל)

ראש העכביש. הכי נצפה בישראל / צילום: באדיבות נטפליקס
 ראש העכביש. הכי נצפה בישראל / צילום: באדיבות נטפליקס

הרצאת טד I למה אנחנו צוחקים?
מדענית המוח סופי סקוט מכריזה: כשאנחנו עם עוד אנשים הסיכוי שלנו לצחוק גדל פי 30 מאשר כשאנחנו לבד. זה מראה להם שאנחנו מסכימים איתם, שאנחנו משתייכים לאותה הקבוצה, שאנחנו מחבבים אותם. את הבשורה הזאת וידיעות מפתיעות נוספות היא חולקת בהרצאה שכולה, איך לא, צחוק.
(4.4 מיליון צפיות)

ויקיפדיה I טהרן
השבוע הסתיימה העונה השנייה של סדרת הדרמה הישראלית (כאן11), שבה ניב סולטן היא סוכנת מוסד שיוצאות להרפתקאות יומרניות. אם עד כה זה לא היה מרחיק לכת מספיק, אז השילוב של גלן קלוז בעונה הזאת נתן לה ניחוח כמעט דמיוני. הביקורות אולי לא סימנו התלהבות יתרה, אבל מה שבטוח, אף אחד כאן לא הפסיק לדבר עליה.
(14 אלף חיפושים)

גלן קלוז ב''טהרן'' / צילום: באדיבות כאן 11 ו-APPLE TV
 גלן קלוז ב''טהרן'' / צילום: באדיבות כאן 11 ו-APPLE TV

יוטיוב I אחלה גבר, סטטיק ובן אל ודנה אינטרנשיונל
זה כבר השבוע השלישי שבו המדור מתהדר בשיר גאווה (אחרי "שלושה בנות" ו"בשורות טובות"). הפעם תופסים את המקום הזמרת וצמד הפופ בקליפ שלא רק מדבר גאווה ("זה ממש בסדר, אם את מרגישה, שאת אחלה גבר, אבל אישה"), אלא גם צולם במצעד עצמו.
(2 מיליון צפיות)

ספוטיפיי I עושה לי צרות, עדן חסון
האם עדן חסון כבר הצליח להתגבר על הסירוב של נועה קירל להתארח בהופעה המדוברת שלו בפארק הירקון? ייתכן שהעובדה שהשיר החדש שלו מתברג כעת בראש הנשמעים של ספוטיפיי עוזרת לו בזה. את הלהיט, מתברר, הוא כתב בדרכו הביתה מסיבוב הופעות, בטיסה של 11 שעות מלוס אנג'לס. וגם ביוטיוב הוא כבר השיג 3.5 מיליון צפיות.
(102 אלף השמעות)

הרצאת טד I איך המוח שלנו מחליט מה יפה
למה וריאציות מסוימות של קווים, צורות וצבעים מרגשות אותנו כל כך? באמצעות כלים מהפסיכולוגיה האבולוציונית וממדעי הקוגניציה החוקר אנג'אן צ'אטרג'י מסביר איך המוח שלנו מפרש דבר כיפה ומה קורה שם כשהוא מזהה אותו.
(3 מיליון צפיות)

גוגל I יאיר לפיד
על רקע פיזור הכנסת ועד שישראל תלך לבחירות החמישיות בשלוש השנים האחרונות, לפיד הוא ראש ממשלת ישראל. "אסור לנו לתת לכוחות האופל לפרק אותנו מבפנים", הוא צייץ. "אני רוצה להודות לשותפי (בנט) על העובדה שהוא שם את המדינה לפני האינטרס האישי". בינתיים הוא יצא לטורקיה, והצקצקנים עובדים שעות נוספות.
(20 אלף חיפושים)

השבוע של הפודקאסט של ביבי

על מה כולם דיברו בשבוע של 16-12 ביוני?

ויקיפדיה | הכת הירושלמית
השבוע נמצא מת בתאו בכלא איילון דניאל אמבש, מנהיג הכת הירושלמית. אמבש נידון ל־26 שנות מאסר בגין חטיפה, אונס ועבירות מין ב־16 נשים ו־18 ילדים, וריצה כעשור. חלק מילדיו הלכו לחגוג את הבשורה במסיבה בחוף.
(23 אלף חיפושים)

נטפליקס | כנופיית ברמינגהם
העונה השישית והאחרונה של הדרמה משאירה את מנהיג הכנופייה האכזרי תומס שלבי בתמונה - לאחר שניסה להתאבד בסצנה האחרונה של העונה הקודמת. עכשיו הוא כבר לא רואה בעיניים ונחוש לדרוס את כולם ולשעוט קדימה. ומה יהיה אחרי? מתברר שבהפקה כבר החליטו על סרט המשך, שהעבודה עליו תחל בשנה הבאה.
(הכי נצפית בישראל)

ספוטיפיי | סתלבט בקיבוץ, פול טראנק וג'ימבו ג'יי
אחרי שנים שבהן שרו באנגלית, באלבום האחרון שלהם "ממותה" פול טראנק עוברים לעברית עם להיטים כמו "וואלק" ו"עוד יום". נדמה שאת ההצלחה של השיר, שעקף בדירוג את נועה קירל ועדן חסון, הם לא צפו. אבל עם משפטים כמו "שמע, אתה גר רחוק" כנראה שכל קיבוצניק יכול להזדהות.
(113 אלף השמעות)

הרצאת טד | הבן שלי הוא היורה בקולומביין. זה הסיפור שלי
סו קלבורד היא אמו של אחד היורים בטבח שהתרחש ב־1999 בתיכון קולומביין שבקולורדו, ובו נרצחו 12 תלמידים ומורה. לאחר שנים שבהן ניסתה להבין מה היא עשתה לא בסדר, היא הגיעה למסקנה: יש קשר בין אובדנות לבין חשיבה רצחנית.
(13 מיליון צפיות)

יוטיוב | בשורות טובות, אגם בוחבוט והפשוטע
הזמרת אגם בוחבוט ובר אלמליח דונצוב, האיש שמאחורי עמוד הפייסבוק הפשוטע, בשיתוף פעולה שהוליד שיר גאווה. הקליפ הצבעוני מארח דמויות שמזוהות עם הקהילה כמו אורנה בנאי, אוריאל יקותיאל וג'ואנה ראס. בקרב מול "שלושה בנות", כך לפי המבקרים, אין ספק ש"בשורות טובות" היא המנצחת.
(1.5 מיליון צפיות)

פודקאסט | נתניהו
הפרק הראשון בפודקאסט של ראש הממשלה לשעבר עולה לאוויר, ומי שעושה את הספתח הוא אבי שמחון, יו"ר המועצה הלאומית לכלכלה לשעבר. השניים אולי אמורים לדבר על סוגיות כלכליות בוערות, אך נדמה שייעודה של השיחה הוא דווקא לספר מה ביבי עשה בשבילנו עד היום.
(הכי מואזן בספוטיפיי)

הרצאת טד | למה כל כך קשה לדבר על ה-N word
אליזבת סטודור פריור, היסטוריונית שמלמדת על ההיסטוריה של הגזענות בארה"ב, לא הכינה את עצמה ליום שבו סטודנט שלה יגיד את ה־N word בשיעור שלה. היום היא סבורה שדווקא הרהור על המילה האסורה יכול לקדם דיון פורה ולעצב מחדש את החינוך סביב היחסים המורכבים שלנו עם הנושא.
(3.5 מיליון צפיות)

השבוע של אורי זוהר, רפאל נדאל ו"שלושה בנות"

על מה כולם דיברו בשבוע של 5-11 ביוני? 

יוטיוב I בארכה, איתי לוי ועידו שוהם
יממה לפני שעדן בן זקן הוציאה את השיר "הי סירי" הקדימו אותה הזמר והמפיק בשיתוף פעולה עם גלית גורא־עיני - לא אחרת מאשר הקול האמיתי מאחורי סירי של אפל בגרסה הישראלית. נראה ששני הלהיטים מכוונים גבוה מאוד, לפחות במטרה להפוך ללהיטי המסיבות הבאים, אבל מבחינת מספר הצפיות עד כה "בארכה" הצליח לתת לבן זקן פייט רציני.
(2.1 מיליון צפיות)

פודקאסט I חוק יהודה ושומרון, אחד ביום
בכל חמש שנים ב-50 השנים האחרונות הכנסת מאריכה כמעט באופן אוטומטי את התוקף של חוק יהודה ושומרון, שמקנה לאזרחים בהם סטטוס זהה לזה של אזרחי ישראל. אלא שעכשיו, בפעם הראשונה, לא בטוח שזה יקרה, שכן הקואליציה מתקשה להשיג את ההצבעות הדרושות. שר המשפטים גדעון סער מגדיר את הסאגה כמשבר קיומי לממשלה. אבל יש מי שמרגיש יש שיש לנו צרות גדולות יותר.
(33 אלף השמעות)

ויקיפדיה I אורי זוהר
הוא יצר סרטים מיתולוגיים כמו "מציצים" ו"הצילו את המציל", טבע את "הפוך גוטה הפוך" ועורר לא מעט פרובוקציות, בין השאר כשסירב לקבל את פרס ישראל. אבל אז, בגיל 42, הוא הפך את עולמם של רבים, כשחזר בתשובה ובהמשך היה לתומך ש"ס וקרא לזכאותו של אריה דרעי. השבוע הוא הלך לעולמו בגיל 86 ונפרדו ממנו מכל המחנות.
(95 אלף חיפושים)

נטפליקס לילדים I הקיץ של סאמר
סאמר טורס, נערה סוררת מברוקלין, מסולקת מבית הספר ונשלחת לחברי משפחה בעיירה קטנה באוסטרליה. למרות שהיא ממש מתאמצת לא להשתלב, גולש צעיר גורם לה להתאהב במקום. ב־IMDB היא קיבלה רק 6.1, אבל לנוער זה לא הפריע להסתער על הסדרה בת עשרת הפרקים.
(הכי נצפית בישראל)

הקיץ של סאמר בנטפליקס / צילום: באדיבות נטפליקס
 הקיץ של סאמר בנטפליקס / צילום: באדיבות נטפליקס

גוגל I רפאל נדאל
הטניסאי הספרדי זכה השבוע בפעם ה-14 ברולאן גרוס ובתואר הגרנד סלאם ה-22 שלו - והגדיל את הפער שלו מנובאק ג'וקוביץ' ורוג'ר פדרר. אם זה בגלל שלא נשארו לו הרבה פסגות לכבוש או בגלל מצבו הבריאותי הרעוע - ולמרות שנדמה שהוא לעולם לא ייפול מהרגליים - נדאל כבר משמיע קולות של פרישה.
(20 אלף חיפושים)

ספוטיפיי I שלושה בנות, נועה קירל וגיתית פישר
קירל חוזרת לשיר גאווה נוסף, הפעם עם פישר, הלוא היא תותית ("סתכלי עליי, הביטי בי", זה גם בשיר). רבים אולי אמרו שהוא רחוק מלשחזר את ההצלחה של השת"פ עם אילן פלד ו"טרילילי טרללה" משנה שעברה, אבל אין ספק שהוא עושה שמח, גם אם לא יהפוך להמנון להט"בי מובהק. ושום מילה על השם, כי די.
(57 אלף השמעות)

טד I המדע מאחורי האופן שבו הורים משפיעים על התפתחות הילד שלהם
רגשות אשם הם כמעט שם נרדף להורות, שכן האחריות שאנחנו חשים כלפי עיצוב האישיות של הילדים שלנו גדולה מנשוא. אלא שיש מי שחושב אחרת. הפסיכולוגית יוקו מונאקאטה, באמצעות מחקרים, מפריכה את הגישה הזאת, וגורמת לנו לחשוב מחדש על הגורמים שהפכו אותנו למה שאנחנו היום ומה זה אומר להיות הורה טוב.
(2.5 מיליון צפיות)

 

השבוע של הטריק של אנה זק

על מה כולם דיברו בשבוע של 29 במאי עד 4 ביוני?

נטפליקס I דברים מוזרים
דרמת האימה שנחשבה ללהיט עם עלייתה לפני כשש שנים חוזרת לעונה רביעית. אולי זה בגלל הציפיות הגבוהות או השנים שעברו על נטפליקס - אבל הפעם היא סופגת חצי ביקורת מכל עבר, בדמות פרקים ארוכים, עלילות מופרכות, ריבוי דמויות והמון רגעים מתים. נקווה ששני פרקי הסיום שלה, שיעלו ביולי באורך כולל של ארבע שעות, יחזירו אותה למוטב.
(הכי נצפית בישראל)

ויקיפדיה I יום ירושלים
כ־70 אלף איש השתתפו השבוע במצעד הדגלים המסורתי לציון 55 שנה לאיחוד ירושלים. למרות החשש הגדול מהתפרעויות - ואף שבכמה מוקדים בעיר היו עימותים עם מעורבות של ארגוני קיצון כמו להב"ה ולה פמיליה - האירוע עבר בשקט יחסי. בטח ביחס לשנה שעברה, שבה הצית המצעד את שומר החומות.
(30 אלף חיפושים)

הרצאת טד I הרגליים הביוניות שמאפשרות לרוץ, לטפס ולרקוד
יו הר איבד את שתי רגליו בתאונת טיפוס. אך במקום לשקוע החליט לעזור לעצמו ולעוד הרבה כמוהו - והמציא טכנולוגיה ייחודית שתאפשר לגשר על הפער. בהרצאה מרתקת, עם הופעת אורח של הרקדנית אדריאן האסלט־דיוויס, שאיבדה את רגלה השמאלית בפיגוע במרתון בוסטון ב־2013, הוא מציג את הרגליים הביוניות שיכולות לעשות כמעט הכול.
(16 מיליון צפיות)

גוגל I מודי בר־און
איש הטלוויזיה, התרבות והספורט הלך לעולמו בגיל 59 לאחר מאבק בסרטן. בר־און החל את דרכו כקומיקאי, המשיך ככותב ב"חמישייה הקאמרית", ביים מחזות, יצר דוקו - והיה הכוכב הבלתי מעורער של ערוץ הספורט. יומיים לפני מותו עוד שידר ממיטתו בבית החולים את גמר ליגת האלופות. מכל הקצוות נפרדו ממנו השבוע במחוות מרגשות.
(200 אלף חיפושים)

ספוטיפיי I מי זאת, אנה זק
כוכבת הפופ מוציאה סינגל אחרי "לך לישון", שהכניס אותה לראשונה לגלגלצ, ומצליחה לעורר שוב באזז. היא אמנם מצטיידת ברפרנסים לקליפ "Baby One More Time", שהכניס את בריטני ספירס לתודעה, אבל הסיבה לסערה היא דווקא מספר הנייד של זק, שהיא חושפת בשיר החדש, ומציף אותה במבול טלפונים של מעריצים. 
(57 אלף השמעות)

פודקאסט I הנוסע המתמיד, נדב יעקבי
ההכנות לגמר ליגת האלופות, ראיון עם ערן זהבי והפרידה ממודי בר־און - אירועי ספורט גדולים וחשובים השיאו השבוע אוזניים רבות לפודקאסט הכדורגל העולמי.
(הכי מואזן בספוטיפיי)

הרצאת טד I איך לכבות את המחשבות על עבודה בזמן החופשי
הפסיכולוג גיא ווינץ' מצא שלוש דרכים להשאיר את ההרהורים על עבודה במשרד ולהצליח להירגע בזמן הפנוי. רק ככה, הוא אומר, אפשר לגרום למוח להיטען מחדש - ולהימנע משחיקה.
(3.5 מיליון צפיות)

השבוע של הלהיט ביוטיוב

על מה דיברו בשבוע 26-22 במאי:

נטפליקס I מלכת היופי של ירושלים
הדרמה שעלתה ב-yes לפני כשנה מגיעה לנטפליקס. במרכזה של הסדרה, המבוססת על ספרה של שרית ישי לוי מ־2013, משפחת ארמוזה הספניולית שנשותיה - במשך שלושה דורות - נישאות לגברים שלא אוהבים אותן. בין התשוקה, הקנאה והמאבקים מסופקת הצצה לסמטאותיה של ירושלים בתקופות שונות בהיסטוריה של מדינת ישראל.
(הכי נצפית בישראל)

ויקיפדיה I אבעבועות קופים
גבר שחזר מטיול במערב אירופה מאובחן באיכילוב כחולה בנגיף, שלא נראה בישראל מאז 2018, גם אז אובחן חולה אחד בלבד. לאחר שנתיים של מגפת הקורונה הישראלים מודאגים ונדרכים. המדינה מצהירה: יש מספיק חיסונים אבל לא מתוכנן מבצע כזה בקרוב.
(48 אלף חיפושים)

ספוטיפיי Late Night Talking I, הארי סטיילס
השיר, שיצא ביום שישי האחרון, הוא הסינגל השני מתוך אלבומו של סולן וואן דיירקשן לשעבר Harry's House - שאותו כינה במסיבת האזנה למעריצים בשבוע שעבר "האלבום הכי אישי שלי והדבר הכי אהוב שעשיתי עד כה". האם יצליח הלהיט החדש לעקוף את As It Was, הסינגל שקדם לו ושבר שיאי האזנות בעולם?
(36 אלף השמעות)

הרצאת טד I גדלתי בכנסייה הפבטיסטית בווסטבורו. זו הסיבה שעזבתי
מייגן פלפס־רופר חיה בכנסייה השנויה ביותר במחלוקת בארה"ב, הידועה בדעותיה הקיצוניות ובמחאותיה הפרובוקטיביות. דווקא טוויטר גרם לה להבין שמשהו לא בסדר והיה המפתח לעזיבה שלה. בתהליך הזה היא גיבשה כמה דרכים לנפץ פרדיגמות.
(10 מיליון צפיות)

הרצאת טד I איזו מדינה עושה הכי טוב לעולם?
יועץ המדיניות סיימון אנהולט לא מבין למה מדינות פועלות כאילו הן לבד על הפלנטה, כשבעצם כמעט לכל דבר שהן עושות יש השלכות על העולם כולו. אז הוא מצא פתרון שיגרום להן לחשוב כלפי חוץ: מדד המדינה הטובה. המסקנות שהגיע אליהן מפתיעות ומשעשעות.
(7.3 מיליון צפיות)

גוגל I ליברפול
ביום ראשון בערב ננעלה עונת הפרמיירליג בניצחון של ליברפול על וולבס (1:3). אך הניצחון הזה הוא אחד המרים שהיא חוותה, שכן מנצ'סטר סיטי, שהייתה בפיגור כפול מול אסטון וילה, השלימה מהפך ברבע השעה האחרונה למשחק, שהעניק לה את האליפות השמינית בתולדותיה. ליברפול עוד צפויה להתעודד בגביע אירופה לאלופות בגמר שייערך בשבת.
(20 אלף חיפושים)

יוטיוב WTF I, עדן בן זקן
לפני שבועיים עלתה כוכבת הפופ עם שיר הנושא של האלבום הקרוב - שמאיים להיות הלהיט של הקיץ. קובי אפללו מיהר לקטול, גם אם לא באופן ישיר: "לפעמים נדמה שגדל פה דור של מוזיקאים שמתחרה מי יביא את הטקסט הכי נמוך ומטומטם"; עדן בן זקן מיהרה להגיב: "לא כל דבר צריך להיות עם מסר". השבוע כבר זינק הקליפ למקום השני בדירוג.
(1.8 מיליון צפיות)

השבוע של אוקראינה בטורינו

על מה דיברו בשבוע 19-15 במאי:

ויקיפדיה I אירוויזיון 2020
אולי זה בגלל שהגיח לצד המנחים עם פרצופים מצחיקים למצלמה, שגררו הרבה ביקורת, ואולי הביצוע של I am באמת לא היה להיט - אבל מיכאל בן דוד שבר את הרצף: עד השבוע שעבר העפילה ישראל לגמר האירוויזיון בכל שנה מאז 2014. ועוד דבר שעניין במיוחד את הגולשים: השנה הצופים מהבית רשמו שיא הצבעות (439 לאוקראינה) - וזה לגמרי טרף את הקלפים. 
(39 אלף חיפושים)

ספוטיפיי N95 I, קנדריק לאמאר
חמש שנים מאז אלבומו האחרון DAMN מגיח הראפר סוף סוף שוב באלבום כפול, אותו הוא בוחר להשיק עם הסינגל N95. השיר, שבו הוא מארח את בן דודו ביימי קים, מבקש שנוריד כבר את המסכות, אבל לא דווקא אלה שאמורות להגן עלינו מהקוביד.
(56 אלף השמעות)

הרצאת טד I איך להיפטר מהרגלי ניהול רעים לפני שיגיעו לדור המנהיגים הבא
אליזבת לייל חושבת שרק אם בכירים ייתנו למנהלים שתחתם את המרחב והכלים שהם צריכים כדי להשתפשף, אפשר יהיה להוביל אחרת, ויש לה כמה דרכים יצירתיות לעשות את זה. רק ככה, היא סבורה, יוכלו המנהיגים הבאים לנהל במהירות, גמישות ואמינות.
(2.6 מיליון צפיות)

גוגל I חתונה ממבט ראשון
מאי ומשה מדליפים תמונות מירח הדבש בניס, מעין מעלה שאלה ולא רוצה לשמוע את התשובה עליה, ודניאל מעורב בתאונה באיילון אבל האוטו היוקרתי ניצל. העונה החמישית של ריאליטי השידוכים עולה לאוויר והרשת גועשת בעדכונים וספקולציות על הזוגות שיהיו חלק בלתי נפרד מחיינו בחודשים הקרובים.
(20 אלף חיפושים)

יוטיוב I סטפניה, להקת קאלוש
לאחר שאוקראינה הדיחה את הנציגה המקורית שלה לאירוויזיון בטענה לחוסר פטריוטיות וזיקה לרוסיה, תפסה את מקומה להקת הראפ עם השיר "סטפניה", שכתב הסולן אולה פסיוק על אמו. "תמיד אמצא את דרכי הביתה גם אם כל הדרכים לשם יופגזו", כתב פסיוק כשלושה חודשים לפני המלחמה. התזמון המדהים, ואולי פשוט ההזדהות העולמית, הם כנראה הסיבה שבשבת האחרונה היא זכתה בגמר האירוויזיון בטורינו.
(11 מיליון צפיות)

נטפליקס I סנגור במבחן
סדרת דרמה אמריקאית, המבוססת על הרומן "The Brass Verdict" של מייקלי קונלי, ובמרכזה מיקי הולר, עורך דין שמנהל את משרדו מהמושב האחורי של מכונית הלינקולן שלו. בדיוק בנקודה שבה הוא צריך להזניק מחדש את הקריירה - הוא מקבל הצעה לקחת תיק רצח גדול מעורך דין שחוסל בירי.
(הכי נצפית בישראל)

הרצאת טד I למה חפצים אפריקאיים גנובים עדיין נמצאים במוזיאונים במערב?
ג'ים צ'וצ'ו התחקה אחר הדרך שבה כמה מהאוספים האפריקאיים מצאו את דרכם למוזיאונים במערב, והבין שרובם גנובים. בניסיון לשקם את המורשת התרבותית של קניה הוא לקח על עצמו משימה - להחזיר אותם - וכעת קורא לכל המוסדות שמחזיקים בהם להיות מוסריים.
(1.6 מיליון צפיות)

השבוע של השת"פ שנוי המחלוקת ביוטיוב

על מה דיברו בשבוע 12-8 במאי:

נטפליקס I ברוכים הבאים לעדן
סדרת המד"ב הספרדית מספרת על חבורת צעירים שמגיעה למסיבה באי מרוחק - אבל פוגשת חוויה אחרת אחרת לגמרי מהמצופה. הסדרה בת שמונת הפרקים אולי הצליחה להדיח את אוזרק מראש רשימת הנצפים, אבל ב-IMDB היא קיבלה ציון 5 (מ־10) בלבד.
(הכי נצפית בישראל)

ויקיפדיה I אמיר חצרוני
הפרופסור ואושיית הרשת הותקף במהלך שידור באשדוד כשנער הטיח בפניו כיסא ופצע אותו, לאחר שציין כי הוא לא מתכוון לעמוד בצפירת יום הזיכרון. בתגובה לאירוע התבטא חצרוני באמירות גזעניות חריפות כלפי התושבים בעיר - וספג על כך ביקורת קשה, אבל גם זכה לדמות בארץ נהדרת.
(29 אלף חיפושים)

טיקטוק I #בוק_טוק
מגדר חיה ועל העיוורון, דרך האנציקלופדיה להיריון ולידה ועד המדריך להצלחה באודישנים וספר הבדיחידות הגדול - המשתמשים מבקשים לשלוף אותנו מהמסך עם ההמלצות שלהם לספרים. גם חברי ציפורלה וקאסט הקאמרי שם, וכמובן אירה דולפין, שלא נעדרת משום תגית.
(1.2 מיליון צפיות)

הרצאת טד I למה התמחות מוקדמת לא תמיד גוררת קריירה מצליחה
העיתונאי האמריקאי דיוויד אפשטיין מסביר כיצד התמחות בשלב מוקדם יכולה דווקא לדכא את ההתפתחות המקצועית, ומציע את "תקופת הדגימה" - שכוללת התנסויות במגוון מיומנויות. הלך הרוח הסלחני הזה, לדבריו, יכול להוביל לחיים מספקים יותר.
(2.3 מיליון צפיות)

ספוטיפיי I מה פספסתי, עדן חסון
חמישה חודשים עברו מאז שיצא, ורק עכשיו מגיע הסינגל של הזמר והיוצר למעלה רשימת המושמעים ביותר. השיר, שחסון כתב, הלחין והפיק (לצד יעקב למאי), הוא הראשון מתוך אלבומו השלישי שטרם יצא לאור, והוא מככב במצעד בשבועות האחרונים לצד "לך לישון", שאולי יצלצל לכם קצת דומה.
(58 אלף השמעות)

פודקאסט I הותיר אחריו חברה / אחד ביום
הפרק מביא את סיפוריהן של החברות של חללי צה"ל, שמשום שלא היו נשואות להם מעולם לא קיבלו הכרה כמעגל ראשון לשכול. בשנים האחרונות, ובעיקר בשל מאבק מאומץ ומשותף שלהן במסגרת העמותה הייעודית "הותיר אחריו חברה", הן זוכות להשמיע את קולן, להיתמך וגם להמשיך הלאה.
(30 אלף השמעות)

גוגל I מארון 5
100 אלף ישראלים התייצבו השבוע בפארק הירקון כדי לחזות בלהקת הפופ מלוס אנג'לס מגיעה לפארק הירקון בפעם הראשונה. המעריצים נהנו ממוזיקה נוסטלגית של החבורה, שהוציאה את אלבומה הראשון לפני 20 שנה. אבל הביקורות לא יצאו מגדרן. הפיק של הערב היה דווקא כשהזמרת האלמונית קורל ביסמוט, שלוין שמע ממרפסת בית המלון שלו בתל אביב, עלתה לבצע איתו את "Sunday Morning".
(60 אלף חיפושים)

יוטיוב I מהדקה הראשונה, אליסה וסעד למג'רד
כוכבת הפופ הלבנונית מעוררת סערה עם יציאת שירה האחרון, שהוא שיתוף פעולה שלה עם האמן המרוקאי, שבעבר נטען כלפיו כי תקף נשים מינית ואף היה מעורב באונס. הזמרת, שידועה בהגנה על זכויות נשים וקוראת בשיריה להתייצב נגד אלימות במשפחה, ספגה ביקורת רבה מהמאזינים, שאפילו יצרו את ההאשטאג "אליסה תומכת באנסים".
(21 מיליון צפיות)

הרצאת טד I למה ילדים צריכים ללמוד על מגדר ומיניות
לינדזי עאמר יצר.ה את סדרת הסרטונים "Queer Kid Stuff", שמעבירה מסרים על מגדר ומיניות באמצעות שירים ומטאפורות. כך למשפחות יש יותר כלים לדבר על זה ובקרב ההורים מתעוררת אמפתיה לנושא. "רוצה שילדים ירגישו גאווה על מי שהם ומה שהם".
(2.5 מיליון צפיות)

השבוע של הפודקאסט שכבש את סופטיפיי

על מה דיברו בשבוע 5-1 במאי:

ויקיפדיה | אילן גילאון
חבר הכנסת לשעבר הלך לעולמו, וכל המחנות הפוליטיים ספדו לו
(30 אלף חיפושים)

פודקאסט | לך תזכור, כאן11 
עקיבא נוביק עם מה שאנחנו זוכרים מהשואה ומה שבחרנו לשכוח
(הכי מואזן בספוטיפיי)

טיקטוק | #השיר_שלי
מוקי, רוני דלומי, מיקי שמו ואחרים בוחרים את השיר האהוב עליהם
(2.5 מיליון צפיות)

הרצאת טד | איך להפוך את חרדת האקלים לפעולה
כיצד הפחד משינויי מזג האוויר יעזור לנו להציל את הסביבה
(2.1 מיליון צפיות)

נטפליקס | אוזרק
סדרת הפשע מהבולטות של ענקית הסטרימינג מגיעה לסיומה בעונה רביעית
(הכי נצפית בישראל)

השבוע של המתעשרים החדשים

על מה דיברו בשבוע של 28-24 באפריל: 

ויקיפדיה I שי־לי שינדלר
סרטה "העשירים החדשים" על החיים אחרי אקזיט של 300 מיליון דולר מעורר סערה
(22 אלף חיפושים)

גוגל I סלמונלה
הידיעה על הימצאותו של החיידק בשוקולדים של שטראוס מרעישה את ישראל
(100 אלף חיפושים)

יוטיוב Our Most Intense Balloon Popping Race I
האדום נגד הצהוב: מי הראשון שיסיים את המסלול כשכל הבלונים מפוצצים?
(88 מיליון צפיות)

הרצאת טד I למה אתם חושבים שאתם צודקים גם כשאתם טועים
מה גורם לנו להגן על דעתנו בכל מחיר ואיך זה מעצב את הפרשנות שלנו
(7.5 מיליון צפיות)

נטפליקס I הלב המסומן
סדרת מסתורין קולומביאנית על אהבה, נקמה וסחר באיברים
(הכי נצפית בישראל)

השבוע של הסדרה שהדיחה את ברידג'רטון

על מה דיברו בשבוע של 17-21 באפריל:

הצגה I הטנק
הקרב על המיתוס: רב־המכר של אסף ענברי מגיע לבמת התיאטרון
(הכי נצפית בקאמרי)

טיקטוק I #פסחטעים
גרנולה, טירמיסו או שוקולד־בייגלה: קינוחים על טהרת המצות
(17.4 מיליון צפיות)

ויקיפדיה I קערת ליל הסדר
פעם בשנה צריך להיזכר מה זה בדיוק מרור וכרפס
(26 אלף חיפושים)

הרצאת טד I למה 30 הוא לא ה־20 החדש
הפסיכולוגית מג ג'יי דוחפת את בני ה־20 להתאפס על החיים
(12 מיליון צפיות)

נטפליקס I אנטומיה של שערורייה
סדרת דרמה חדשה לחובבי הסקנדלים של האליטה הבריטית
(הכי נצפית בישראל)

השבוע של כלבלבי-על

על מה דיברו בשבוע של 10-14 באפריל:

ספר I החדרנית, ניטה פרוס
מולי גריי מוצאת גופה והופכת לחשודה העיקרית - ואז ממשיכה להסתבך
(הכי נמכר בצומת ספרים)

טיקטוק I #מבשלים_עם_טיקטוק
מפיצה בורקס ועד חטיפי מצות: המנות שיעזרו לנו להיפרד מהחמץ בכבוד
(6 מיליון צפיות)

ויקיפדיה I איתן סטיבה
האסטרונאוט הישראלי השני ממריא ועוגן בתחנת החלל הבינלאומית
(48 אלף צפיות)

הרצאת טד I שלושה דברים שלמדתי כשהמטוס שלי התרסק
ריק אליאס היה על המטוס שנחת על ההדסון בינואר 2009. מה קרה לו שם?
(26 מיליון צפיות)

נטפליקס לילדים I כלבלבי־על
סדרת ילדים איכותית להפליא שלגמרי יכולה לאייש גם בינג' מבוגרים
(הכי נצפית בישראל)

השבוע של כוכב הפופ

על מה דיברו בשבוע של 3-7 באפריל:

ספוטיפיי As It Was I, הארי סטיילס
חבר וואן דיירקשן לשעבר שובר שיאי האזנות בעולם כולו עם להיט חדש
(90 אלף האזנות)

טיקטוק I #חולים_על_ציפי
הברנג'ה חוגגת יומולדת 75 לציפי שביט ברגעים מביכים, מצחיקים ומרגשים
(1.2 מיליון צפיות)

ויקיפדיה I איתן ורטהיימר
התעשיין ואיש העסקים הלך לעולמו בגיל 70 לאחר מאבק במחלת הסרטן
(27 אלף חיפושים)

הרצאת טד I למה מנהיגים טובים גורמים לך להרגיש בטוח
סיימון סינק מציע: יצירת אמון אצל עובדים פירושה לקיחת אחריות
(26 מיליון צפיות)

נטפליקס I ברידג'רטון
עונה חדשה לסדרה שהפכה ללהיט - רק בלי הכוכב שעשה אותה כזו
(הכי נצפית בישראל)

השבוע של 200 אלף חיפושים בוויקיפדיה

על מה דיברו בשבוע של 24-20 במרץ:

פודקאסט I שובה של הקורונה, אחד ביום
סין בסגר, ברוב העולם הגרף בעלייה, ובישראל אדישים. האמת על הווריאנט החדש
(30 אלף האזנות)

טיקטוק I #בתיאבוןמותק
גם רותם ישראל ותקווה גדעון: נשים מפסיקות להתנצל על האהבה לאוכל
(4 מיליון צפיות)

ויקיפדיה I חיים קנייבסקי
גדול הדור הולך לעולמו השבוע בגיל 94, והלווייתו מסעירה את ישראל
(200 אלף חיפושים)

הרצאת טד I כוחן של תשוקה והתמדה
IQ אינו הדבר היחיד שמפריד בין תלמידים שמצליחים לבין כאלה שנאבקים להצליח
(26 מיליון צפיות)

נטפליקס לילדים I עוגה או לא עוגה?
שעשועון שבו המשתתפים צריכים לאפות כדורי באולינג או ברווזי אמבטיה
(הכי נצפית בישראל)

השבוע של התערוכה ששוברת שיאים

על מה דיברו בשבוע של 17-13 במרץ:

תערוכה I אנט מסאז'ה: תשוקה, הפרעה / מוזיאון תל אביב לאומנות
האמנית הצרפתייה בתערוכת יחיד ראשונה בארץ, העוסקת בחוויותיה האישיות
(10,000 מבקרים)

טיקטוק I #אנחנו_כאן
מדנה דבורין ועד ליא קינג: נשים חוגגות את החודש שלהן ברשת
(3.2 מיליון צפיות)

ויקיפדיה I ויליאם הרט
השחקן זוכה האוסקר הלך לעולמו שבוע לפני יום הולדתו ה־72
(8,500 חיפושים)

הרצאת טד I כלב הרובוט שיכול לרוץ, לקפוץ ולפתוח דלתות
מייסד בוסטון דיינמיקס בהדגמה חיה של הרובוט שעתיד להיות עוזרכם האישי
(4.8 מיליון צפיות)

נטפליקס I פרויקט אדם
סרט פעולה ומדע בדיוני שבמרכזו טייס שנוסע בזמן כדי להציל את העתיד
(הכי נצפה בישראל)

השבוע של הסדרה שכולם רואים

על מה דיברו בשבוע של 10-6 במרץ:

ספר I רומן קיץ, אמילי הנרי
סופר וסופרת שונים בתכלית מחליפים פוזיציות בגלל מחסום כתיבה
(הכי נמכר בצומת ספרים)

טיקטוק I #אין_על_תלאביב
עיריית תל אביב מזמינה את משתמשי הרשת להיות שגרירים של העיר
(2.7 מיליון צפיות)

ויקיפדיה I נינג'ה ישראל
יובל שמלא מכריע את גמר הריאליטי האתגרי בפעם השלישית
(30 אלף חיפושים)

הרצאת טד I עשר שנים לשנות את עתיד האנושות
יוהאן רוקסטרום בתוכנית שתחזיר את כדור הארץ לנתיב שיאפשר לגור בו גם בעתיד
(1.9 מיליון צפיות)

נטפליקס I אני אף אחת
הסדרה שמבוססת על רומן מ־2018 רושמת שיאי צפייה למרות הביקורת
(הכי נצפית בישראל)

השבוע של מאיר שלו

 על מה דיברו בשבוע של 27 בפברואר-3 במרץ:

ספר I אל תספר לאחיך / מאיר שלו
סיפור משעשע שמתחיל מבדיקת עיניים; הפך לרב־מכר בתוך פחות משבוע
(הכי נמכר בצומת ספרים)

ספוטיפיי I דובשנייה / שחר סאול, אגם בוחבוט ונורוז
שני הראפרים וכוכבת הפופ בלהיט שכובש את כל המדיות
(790 אלף השמעות)

ויקיפדיה I נאט"ו
פוטין מנסה לעצור כל התפשטות של הברית. בנאט"ו מתגברים כוחות
(170 אלף חיפושים)

הרצאת טד I השקרים שהתרבות שלנו מספרת על מה שחשוב
העיתונאי דיוויד ברוקס בחזון למהפכה תרבותית של חיים עם יותר משמעות ושמחה
(4.7 מיליון צפיות)

נטפליקס I ויקינגים: ולהאלה
ספין אוף לסדרת הדרמה ההיסטורית, שחוזרת לגיבוריה 100 שנה אחרי
(הכי נצפית בישראל)

השבוע של הפיצה בצורת כבשה

על מה דיברו בשבוע של 24-20 בפברואר:

גוגל I מכבי חיפה נגד הפועל תל אביב
חיפה מנצחת 2:0 בבית ומתאוששת מההפסד האחרון לקריית שמונה
(10,000 חיפושים)

ספוטיפיי I חוץ ממך, מאיה דדון
אחרי שזאם וטיקטוק: בת ה־15 מקריית שמונה מסעירה גם את ספוטיפיי
(70 אלף השמעות)

ויקיפדיה I ברניקי
הסרט "אגדת חורבן" מגיע לטלוויזיה ומחזיר לתודעה את המלכה מרומא העתיקה
(18 אלף חיפושים)

הרצאת טד I האם אתם באמת יכולים לדעת אם ילד משקר?
החוקר קאנג לי מציג טכנולוגיה לזיהוי שקרים שבעתיד תוכל לחשוף רגשות
(13 מיליון צפיות)

טיקטוק I #פיצה
בצורת לב, שמש ואפילו כבשה: איך עושים פיצה מופרעת
(3.3 מיליון צפיות)

השבוע של אתגר הטיקטוק

על מה דיברו בשבוע של 17-13 בפברואר:

יוטיוב I לבד על המיטה, עומר אדם
הכוכב משחרר שיר וקליפ ראשונים מאז סערת "קאקדילה" 
(800 אלף צפיות)

נטפליקס I להמציא את אנה
שונדה ריימס עם מותחן המבוסס על סיפור ההונאה וההתחזות של אנה סורוקין
(הכי נצפית בישראל)

ויקיפדיה I נוכל הטינדר
עוקץ הנשים הישראלי סיימון לבייב נחשף בסרט תיעודי של נטפליקס
(20 אלף חיפושים)

הרצאת טד I לכל דבר יש סיבה - ועוד שקרים שאהבתי
קייט בוולר, שאובחן אצלה סרטן בגיל 35, מפריכה קלישאות בהרבה הומור
(7.3 מיליון צפיות)

טיקטוק I #בליפילטרים
משתמשים נחשפים במראה הטבעי שלהם כאקט להעצמה אישית
(3.3 מיליון צפיות)

השבוע של הפודקאסט ששרף את ספוטיפיי

על מה דיברו בשבוע של 10-6 בפברואר:

ספר I מוקף באידיוטים, תומס אריקסון
חוקר ההתנהגות מציע דרכים לתקשר עם ארבעה סוגים שונים של טיפוסים
(הכי נמכר בצומת ספרים)

פודקאסט The Joe Rogan Experience I
הפודקאסט הפופולרי של הקומיקאי והפרשן האמריקאי עובר בבלעדיות לספוטיפיי
(הכי מושמע באפליקציה)

ויקיפדיה I שלום חנוך
סדרת הדוקו על הזמר והיוצר עולה לשידור - והביקורת לא מאחרת לבוא
(19 אלף חיפושים)

הרצאת טד I איך הבלוקצ'יין משנה את הכסף והעסקים
דון טפסקוט מבטל את המסתורין מאחורי הטכנולוגיה שמשנה את העולם
(6.6 מיליון צפיות)

יוטיוב IM I, מיכאל בן דוד
הפקת אקס פקטור בוחרת את השיר שלנו לאירווזיון, שייערך באיטליה במאי
(350 אלף צפיות ביום)

השבוע של הלהיט של אנה זק

על מה דיברו בשבוע של 30 בינואר-3 בפברואר:

נטפליקס לילדים I משחק ילדים
קומדיית פוטבול על מאמן שמושעה ונוחת בקבוצה כושלת הקרובה ללבו במיוחד
(הכי נצפה בישראל)

ספוטיפיי I לך לישון, אנה זק
הלהיט החדש של הזמרת מכניס אותה לראשונה לפלייליסט של גלגלצ
(98 אלף השמעות)

ויקיפדיה I מינוי שופטים תמורת שוחד
השופטת לשעבר אתי כרייף מתראיינת ל"עובדה" ומציתה מחדש את הפרשה
(40 אלף חיפושים)

הרצאת טד I דיטוקס לא ינקה רעלים - אבל זה מה שהוא יעשה
ד"ר ג'ן גינטר יוצאת נגד התה והשייקים ומלמדת איך להוציא מהגוף חומרים מזיקים
(2.6 מיליון צפיות)

טיקטוק I #שמרים
חלת כדורי צמר ולחם שום נתלש: כל מה שאפשר לעשות עם שמרים
(12.7 מיליון צפיות)

השבוע של הפסקול ששבר את ספוטיפיי

על מה דיברו בשבוע של 20-16 בינואר:

ספר | איך לאהוב את בתך, הילה בלום
דרמה פסיכולוגית זוכת פרס ספיר על מה שאהבה יכולה לעשות למשפחה
(הכי נמכר בצומת ספרים)

ויקיפדיה | מניפסט
סדרת הדרמה האמריקאית שוברת שיאים לא רק בנטפליקס
(26 אלף חיפושים)

הרצאת טד | ההיסטוריה הנסתרת של השיניים שלך
שיניים עתיקות חושפות את סיפור נדידת האדם ברחבי אמריקה
(1.6 מיליון צפיות)

טיקטוק | #שגרת_טיפוח
גם מיכל אמדורסקי והבוזגלואים: משתמשי הרשת מול המראה
(1.6 מיליון צפיות)

השבוע של מרק השוקולד

על מה דיברו בשבוע של 13-9 בינואר:

נטפליקס | מניפסט
סדרת מתח סוחפת על נוסעי טיסה 828 שצצים לאחר חמש שנות היעלמות
(הכי נצפית בישראל) 

ספר | קיץ גדול, ג'ניפר ויינר
דפני נענית להצעת החברה האבודה מהתיכון, ולא יודעת מה מחכה לה
(הכי נמכר בצומת ספרים)

ויקיפדיה | יורם טהרלב
המשורר בעל מאות הפזמונים הזכירים הלך לעולמו בגיל 83
(130 אלף חיפושים)

הרצאת טד | סוד הקפיטליזם המלוכלך והדרך קדימה
התיאוריה הכלכלית שמונעת מהדדיות וגורסת: חמדנות שגויה מדעית
(4.9 מיליון צפיות)

טיקטוק | #רק_מרק
משוקולד או בתוך לחם: הגרסאות המופרעות של הישראלים למרק
(3 מיליון צפיות)

השבוע של השיר ששרף את ספוטיפיי

על מה דיברו בשבוע של 6-2 בינואר:

נטפליקס | קוברה קאי
עונה רביעית לספין אוף על סרטי "קראטה קיד" המיתולוגיים
(הכי נצפית בישראל)

ספר | שומרת הערים האבודות, רדת הלילה
ספר שישי בסדרת הילדים והנוער הפופולרית של שאנון מסנגר
(הכי נמכר בצומת ספרים)

גוגל | מכבי חיפה
מנצחת את היריבה המושבעת מכבי תל אביב לראשונה אחרי חמש שנים
(50 אלף חיפושים)

הרצאת טד | האם אתה עובד שנותן או לוקח?
אסטרטגיות פשוטות לקידום נדיבות במקום גזל במקום העבודה
(9 מיליון צפיות)

ספוטיפיי | קאקדילה / עומר אדם
השיר החדש של כוכב הפופ מעורר שערורייה בשל טענות על אמירות גזעניות
(19 אלף השמעות ביום)

השבוע של נפילתו של אריה דרעי

על מה דיברו בשבוע של 30-26 בדצמבר:

נטפליקס | אמילי בפריז 
קומדיית הקיטש על אשת השיווק שכובשת את פריז חוזרת לעונה שנייה
(הכי נצפית בישראל)

טיקטוק | אמונות טפלות
מתאמנים, שדרנים ונינט: מה הם חייבים לעשות כדי שכוח עליון לא ישבש להם את היום
(12.9 מיליון צפיות)

ויקיפדיה | ספיידרמן: אין דרך הביתה
סרטו ה־27 של היקום הקולנועי של מארוול הופך למרוויח ביותר ב־2021
(25 אלף חיפושים)

פודקאסט | אריה דרעי: עוזב כדי לחזור / אחד ביום
עמית סגל על האיש שהצליח לפלס את דרכו למעלה שוב, רק כדי ליפול שוב
(הכי מואזן בספוטיפיי)

ספר | יומנו של חנון 16 - קליעה גורלית / ג'ף קיני
האם גרג יהפוך לכוכב בקבוצת הכדורסל שבכלל לא רצה להתקבל אליה?
(הכי נמכר בצומת ספרים)

השבוע של הצמד ששבר את הרשת

על מה דיברו בשבוע של 16-12 בדצמבר:

נטפליקס I קלון
סנדרה בולוק בסרט על אישה שמנסה לשקם את חייה אחרי שנים בכלא
(הכי נצפה בישראל)

טיקטוק I די_לאלימות_נגד_נשים
משתמשים מציגים: מהן הנורות האדומות שיאותתו לך ללכת
(6.3 מיליון צפיות)

ויקיפדיה I אייל גפן
השחקן והבמאי מעורר סערה ברשת אחרי שמוכר בארומה לא מזהה אותו
(12 אלף חיפושים)

הרצאת טד I איך אפשר למנוע אלצהיימר
מה כל אחד מאיתנו יכול לעשות כדי לבנות מוח עמיד למחלה הארורה
(5.6 מיליון צפיות)

יוטיוב I פילטרים יפים, עדן בן זקן ועדן חסון
אחרי שצבר 60 אלף השמעות בספוטיפיי, גם הקליפ של הצמד שובר את הרשת
(2.2 מיליון צפיות)

השבוע של הזמר במסיכה

על מה כולם דיברו בשבוע של ה-5 עד ה-9 בדצמבר

נטפליקס I בית הנייר
פרקים חדשים לדרמת הפשע המסעירה שזכתה באמי הבינלאומי
(הכי נצפית בישראל)

טיקטוק I #פלאנק
גם על השטיח האדום: משתמשים יורדים לפלאנק למשך דקה
(14 מיליון צפיות)

ויקיפדיה I הזמר המסכה
גם חודשיים אחרי שחזרה למסך, תוכנית הריאליטי מככבת בצמרת המצעד
(14 אלף חיפושים)

הרצאת טד I למה אתם לא אוהבים את איך שאתם נשמעים
החוקרת רבקה קליינברגר על הקשר הלא ברור שיש לנו עם הקול שלנו
(4 מיליון צפיות)

ספר I החיים הסודיים של הסופרים, גיום מוסו
עימות בין עיתונאית וסופר שלא התראיין שני עשורים חושף אמיתות נסתרות
(הכי נמכר בצומת ספרים)

השבוע של ארטיק אבוקדו

על מה דיברו בשבוע של 28 בנובמבר-2 בדצמבר:

נטפליקס I סיפור אמיתי
קווין הארט בסדרת מתח חצי ביוגרפית מבית היוצר של נרקוס
(הכי נצפית בישראל)

טיקטוק I #אבוקדו
בארטיק או בפסטה: איך אתם אוהבים את האבוקדו שלכם?
(16.7 מיליון צפיות)

ספוטיפיי I הולכת איתך, נרקיס
השיר הפך ללהיט אחרי שהזמרת ביצעה אותו בדובאי עטופה בדגלי שתי המדינות
(93 אלף השמעות)

גוגל I ג.יפית
אשת העסקים והפרסום הלכה לעולמה השבוע בגיל 70
(50 אלף חיפושים)

ספר I כראמל: תעלומה כפולה, ברנע גולדברג מאירה
ספר שישי בסדרת ההרפתקאות עם החתול הכל־יכול
(הכי נמכר בצומת ספרים)

השבוע של ההרצאה שתציל את העולם

על מה דיברו בשבוע של 25-21 בנובמבר:

סרט ילדים I הקרודים
שמונה שנים אחרי שנחשפה על המסך: המשפחה הפרהיסטורית מככבת בנטפליקס
(הכי נצפה בישראל)

הרצאת טד I התנועה העולמית לשיקום המגוון הביולוגי
הפלטפורמה שתאפשר לכל אחד מאיתנו לסייע בהחייאת כדור הארץ הפגוע
(1.8 מיליון צפיות)

פודקאסט I בואי נדבר על זה
פרופ' יורם יובל ובתו נעמי מדברים על מלחמות וסמארטפונים
(הכי מואזן בספוטיפיי)

גוגל I טהרן, כאן11
סדרת הדרמה הישראלית עושה לנו כבוד וקוטפת את האמי הבינלאומי
(2,000 חיפושים ביממה)

יוטיוב I חורף באוטו, עומר אדם
הלהיט של הכוכב מעורר סערה בשל דמיונו לשיר "סרט רע" של מאור אדרי
(3.5 מיליון צפיות)

השבוע של השיא של גל גדות

על מה דיברו בשבוע של 18-14 בנובמבר:

נטפליקס I הודעה אדומה
סרט הפעולה הקומי עם גל גדות רושם שיאי צפייה ביממה הראשונה לעלייתו
(הכי נצפה בישראל)

הרצאת טד I הרגשות האנושיים כלפי AI
לוסי פרי ג'ונס תשכנע אתכם להפסיק לפחד מבינה מלאכותית
(2 מיליון צפיות)

יוטיוב I  טיילור סוויפט / All Too Well: The Short Film
הזמרת משחררת סרט רומנטי קצר מבוסס על להיט שהוציאה לפני עשור
(37 מיליון צפיות)

ויקיפדיה I רצח אסף שטיירמן
שחרורה המוקדם של הרוצחת סיגלית חיימוביץ' החזיר את המדינה לפרשה המזעזעת
(34.4 אלף חיפושים)

טיקטוק I #אמונות_טפלות
משתמשי טיקטוק מהגגים על חתולים שחורים ועל מראה שבורה
(1.3 מיליון צפיות) 

השבוע של טוביה צפיר בטיקטוק

על מה דיברו בשבוע של 11-7 בנובמבר:

נטפליקס I מתה לאהוב
סרט על היכרות מבטיחה באפליקציית דייטינג, שמסתיימת בהפתעה
(הכי נצפה בישראל)

הרצאת טד I אהבה ואובדן באימוץ חוצה גזעים
איך הורים מאמצים יכולים להגן על הנרטיבים התרבותיים של ילדיהם
(2 מיליון צפיות)

ספר I דקה לחצות, דיוויד באלדאצ'י
סוכנת FBI חוזרת לעיירה בעקבות טראומת ילדות - ומגלה סודות אפלים
(הכי נמכר בצומת ספרים)

ויקיפדיה I קווין רובין
כוכב הרשת הודח השבוע מ"הזמר במסכה" לאחר הופעתו בתפקיד הצ'ילי
(21 אלף חיפושים)

טיקטוק I #חברים_הכי_טובים
משתמשים מציגים את הבסטיז בריקוד משותף. גם טוביה צפיר והנכדה שם
(16 מיליון צפיות)

השבוע של להתאהב ב-36 שאלות

על מה דיברו בשבוע של 31 באוקטובר-4 בנובמבר:

נטפליקס I צבא הגנבים
פריקוול לסרט "צבא המתים" על פקיד בנק שהופך לשודד כספות מבוקש
(הכי נצפה בנטפליקס)

הרצאת טד I להתאהב זה החלק הקל
איך להתאהב באמצעות 36 שאלות בלבד וכמה זמן זה זה יחזיק?
(4.2 מיליון צפיות)

יוטיוב I אתגר ה־shivers
אד שירן טובל במקלחת קרח בקליפ ללהיט חדש, ואתם עושים אחריו
(58 מיליון צפיות)

ויקיפדיה I ליל כל הקדושים
החג הנוצרי, שחל ביום ראשון, זכה לגרסאות מלהיבות בקרב ילדי ישראל
(33 אלף חיפושים)

טיקטוק I #לחםביתי
חלת נמר וחלבונים במיקרו: הגרסאות המופרעות ביותר ללחם
(6 מיליון צפיות)

השבוע של נועה קירל

על מה דיברו בשבוע של 28-24 באוקטובר:

תערוכה I רטרוספקטיבה, יאיוי קוסאמה
האמנית היפנית פורצת הדרך בתערוכה מקיפה ראשונה בישראל
(40 אלף כרטיסים)

טיקטוק I #ירד_האסימון
גולשים בווידויים מסעירים שהם - כביכול - גילו על עצמם עכשיו
(29 מיליון צפיות)

הרצאת טד I הפוטנציאל המרתק של טכנולוגיית החוש השישי
החוקר מהודו שפיתח כלי שיאפשר לעולם האמיתי לתקשר עם עולם הנתונים
(20 מיליון צפיות)

ויקיפדיה I אלק בולדווין
השחקן ההוליוודי ירה למוות בצלמת ופצע את הבמאי על סט הסרט "ראסט"
(36 אלף חיפושים)

יוטיוב Bad Little Thing I, נועה קירל
זמרת הפופ מוציאה סינגל בינלאומי שני ומשיקה את החבר החדש (שגם מככב בו)
(8.2 מיליון צפיות)

השבוע של הלהיט של אדל

על מה דיברו בשבוע של 21-17 באוקטובר:

ילדים בנטפליקס I סיפורים מצמררים מממלכת גרים
טייק אוף שנון, מצחיק ומוזר בן עשרה פרקים על האגדה "הנזל וגרטל"
(הכי נצפית בישראל)

הרצאת טד I המוח שלכם הוזה את המציאות המודעת שלכם
מה צריך כדי שהנוירונים במוח ייצרו מציאות? שנסכים עם ההזיות שלנו
(12.3 מיליון צפיות)

ספוטיפיי Easy on Me I, אדל
כוכבת הפופ־סול שוברת שתיקה של שש שנים בשיר שמדבר בדיוק על זה
(44 מיליון האזנות בעולם)

ויקיפדיה I יצחק רבין
השבוע צוינו 26 שנים לרצח ראש הממשלה, כשברקע ביטול העצרת המיתולוגית
(44 אלף חיפושים)

טיקטוק I #הרימו_עיניים
ענאל מלהקת "שלווה" מאתגרת את המשתמשים בשפת הסימנים
(15.6 מיליון צפיות)

השבוע של הלהיט הערבי ששבר שיא צפיות

על מה דיברו בשבוע של 14-10  באוקטובר:

ויקיפדיה I משחק הדיונון
הסדרה שכבר שברה כל שיא אפשרי כובשת גם את ראש מצעד ויקיפדיה
(40 אלף חיפושים)

הרצאת טד I איך לגדל ילדים מצליחים בלי הורות עודפת
במקום להגדיר את הילדים בציונים - חזרו לעיקרון העתיק: אהבה ללא תנאי
(5.8 מיליון צפיות)

יוטיוב I ילה בינה, שירין
הלהיט של הזמרת הערבייה משיג שיא צפיות בארבעה ימים
(4.7 מיליון צפיות)

ספר I נשיקה צרפתית, קריסטין הרמל
עוד יצירה רומנטית וסוחפת על צעירה ש"נתקעת" בפריז - רק בספר
(הכי נמכר בצומת ספרים)

טיקטוק I #אנימפעם
ישראלים מנהלים שיחות עם הגרסה הצעירה של עצמם
(18.4 מיליון צפיות)

השבוע של טוסט מרק עוף

על מה דיברו בשבוע של 7-3  באוקטובר:

ילדים בנטפליקס I החתולות באות
סדרת פנטזיה בת תשעה פרקים על ילדות שהן מכשפות וחיות מדברות
(הכי נצפית בישראל)

הרצאת טד I הי פייסבוק, כך את שוברת את הדמוקרטיה
עובדת CIA ופייסבוק לשעבר על הקיטוב הפוליטי שהרשת החברתית מעוררת
(1.9 מיליון צפיות)

פודקאסט ן יפה כלבנה, שיר אחד (כאן)
אביתר בנאי על השיר שמסכם את החיפושים הרבים בחייו
(המואזן ביותר בספוטיפיי)

ספר I פליאה, צרויה שלו
רומן סוער המהדהד מיתוסים קדומים לצד מעשיות של רבי נחמן מברסלב
(הנמכר היותר בצומת ספרים)

טיקטוק I #טוסט
ישראלים מציגים את הגרסה המופרעת שלהם לטוסט
(18.1 מיליון צפיות)

השבוע של הסדרה שמותחת את גבולות הנפש

על מה דיברו בשבוע של 30-26 בספטמבר:

נטפליקס I משחק הדיונון
סדרה קוריאנית אפלה המותחת את גבולות הנפש האנושית
(הנצפית ביותר בנטפליקס)

גוגל I מנצ'סטר יונייטד
משחק הבכורה של הסקורר הפורטוגלי, שגם הבקיע בו צמד
(שיאנית החיפושים בישראל)

ספר עיון Peril I, בוב וודוורד ורוברט קוסטה
ספרו החדש והמדובר של עיתונאי ה־CNN על ימיו האחרונים של טראמפ
(הנמכר ביותר באמזון ספרים)

ויקיפדיה I נורם מקדונלד
הקומיקאי נפטר החודש בגיל 61: "במותי אהיה תיקו עם הסרטן, שימות גם"
(3 מיליון חיפושים)

יוטיוב I שרית חדד, אהבה כמו שלנו
הקליפ המתוקשר שלווה ביציאה הדרמטית מהארון הגיע לשיא הצפיות בארץ
(מיליון צפיות)

השבוע של מאט דיימון בפסטיבל חיפה

על מה דיברו בשבוע של 23-19 בספטמבר:

פסטיבל חיפה I מים שקטים
דרמת מתח שבמרכזה גבר (מאט דיימון) שיוצא למסע להוכחת חפותה של בתו
(1,400 כרטיסים)

ספוטיפיי Industry Baby I , לילי נאז X
הראפר מוציא סינגל ביום שבו העולם מחכה לדיון המפוברק שלו בבית המשפט
(150 אלף השעות בארץ)

הרצאת טד I איך מצאנו את הדיונון הענק
איזו תובנה אפשרה ללכוד את טורף הים ולתעד אותו לראשונה לסרט
(5 מיליון צפיות)

ספר I עד מפתח, ליעד שהם
מותחן חדש (ו־11 במספר) לסופר הישראלי, ואין בו אפילו גופה אחת
(הכי נמכר בצומת ספרים)

נטפליקס I חינוך מיני
עונה שלישית לקומדיה, שבה בית ספר תיכון נאבק ביצרים המשתוללים של תלמידיו
(הנצפית ביותר בישראל)

השבוע של הספורטאים ששברו את טיקטוק

על מה דיברו בשבוע של 9-5 בספטמבר:

ספר I האישה עם המזוודה הכחולה, ואלרי פריו
צעירה מתעדת קשישים בבית האבות שבו עובדת, וכך מגלה גם את סיפורה
(הנמכר ביותר בסטימצקי)

ספוטיפיי  STAY | דה קיד לארוי וג’סטין ביבר
הסינגל של הראפר האוסטרלי וכוכב הפופ מככב ארבעה שבועות בראש המצעד
(30 מיליון השמעות בעולם)

הרצאת טד I למה כל כך קשה לקבל החלטות בריאותיות
איך לרתום את ההתנהלות הלא רציונלית שלנו לשיפור מערכת הבריאות
(כ־3.3 מיליון צפיות)

טיקטוק I #רוח אולימפית
הזוכים הישראלים בטוקיו 2021 מדגמנים מדליות בדרכים מקוריות
(48.5 מיליון צפיות)

יוטיוב I אני מאמין, אמני ישראל
איתי לוי, נתן גושן וזמרים נוספים שלומדים יחד גמרא בסינגל על עם ואמונה
(580 אלף צפיות)

השבוע של הסרט של ארי פולמן

על מה דיברו בשבוע של 29 באוגוסט-2 בספטמבר:

פסטיבל הקולנוע ירושלים I איפה אנה פרנק, ארי פולמן
סרט האנימציה מביא את סיפור אנה פרנק מנקודת מבטה של חברתה הדמיונית
(4,500 כרטיסים)

תערוכה I קפה מזרח ומערב, מוזיאון האסלאם
כלי קפה מציגים זוויות דתיות, תרבותיות וכלכליות למשקה הפופולרי בעולם
(כ־2,500 מבקרים)

הרצאת טד I מה באמת חשוב בסוף החיים
רופא ההוספיס בי.ג'יי מילר מסביר כיצד אפשר למות בחינניות ובכבוד
(כ־14 מיליון צפיות)

סרט ילדים I הרעשנים
בני משפחת רעש מגיעים לסקוטלנד בגרסת הסרט לסדרת האנימציה המלהיבה
(הנצפה ביותר בנטפליקס)

ויקיפדיה I רצח תאיר ראדה
לאחר 15 שנות מאסר רומן זדורוב שוחרר למעצר בית עד למשפטו החוזר
(36 אלף חיפושים)

השבוע של השדים הירוקים

על מה דיברו בשבוע של 26-22 באוגוסט:

 גוגל I מכבי חיפה
זה לקח 88 דקות אבל בסוף השדים הירוקים העפילו לגמר גביע הטוטו

 ויקיפדיה I מרב מיכאלי
השרה חשפה את הסיבה המפתיעה לנסיעתה לארה"ב ועלתה לראש החיפושים

יוטיוב I ממתק, עדן בן זקן 
מכונת הלהיטים מפגיזה שוב עם "ממתק", 2 מיליון צפיות בתוך שבוע.

ספוטיפיי I אפס מאמץ, סטטיקובן אל ונטע ברזילי
בטח לא הצלחתם להתחמק מהמשפט האלמותי "נציל את העולם אחרי השנ"ץ".

אמזון ספרים  I בילי סאמרס, סטיבן קינג
רומן חדש לסופר המתח. הכי נקרא באנגלית, כשמקומות 2-4 הם של הארי פוטר כבר 223 שבועות

השבוע של מיינדפולנס

על מה דיברו בשבוע של 19-15 באוגוסט:

סרט ילדים I לוקה
קומדיית אנימציה של פיקסאר ודיסני על שני ילדים שחולקים סוד גדול
(300 אלף כרטיסים)

ספר I מיינדפולנס בעשר דקות, בארי דוונפורט
71 הרגלי מיינדפולנס פשוטים שיעזרו לכם להגיע לאושר ושלוות נפש
(הנמכר ביותר בצומת ספרים)

יוטיוב I ממתק, עדן בן זקן
סינגל הבכורה מאלבומה החדש של הכוכבת הופך ללהיט בתוך פחות משבוע
(1.2 מיליון צפיות)

ויקיפדיה I טליבאן
ארגון הטרור האסלאמי חזר לכותרות בעקבות ההשתלטות על אפגניסטן
55 אלף חיפושים

הרצאת טד I איך הבנת הגירושים תעזור לנישואים שלך
שלוש דרכים לקבל החלטות זוגיות דרך עדשת הגירושים - ולהצליח בהן
(2.7 מיליון צפיות)

השבוע של החדש של ליאור רז

על מה דיברו בשבוע של 12-8 באוגוסט:

נטפליקס | פגע וברח
יוצרי "פאודה" סחפו השבוע שוב את הקהל הישראלי עם סדרת אקשן חדשה
(הנצפית ביותר בישראל)

הרצאת טד | איך לאלף את המוח הנודד שלך?
טכניקות פשוטות שיעזרו לנו למקד את תשומת הלב שלנו ולהימנע מהסחות
(5 מיליון צפיות)

ספוטיפיי | אפס מאמץ
ססטיק ובן אל ונטע ברזילי בשיר חדש עם עקיצה לדורון מדלי
(180 אלף השמעות)

ויקיפדיה | לינוי אשרם
המתעמלת האמנותית עושה לנו כבוד גם בוויקיפדיה עם מדליית זהב בחיפושים
(180 אלף חיפושים)

תערוכה | הנשף
כ־120 שמלות בעיצובים היסטוריים ועכשוויים במוזיאון העיצוב בחולון
(15 אלף מבקרים)

השבוע של הפודקאסט שמוקלט בקצבייה

על מה דיברו בשבוע של 5-1 באוגוסט:

נטפליקס | חופים של סודות
מותחן נעורים על חבורה שמנסה לגלות לאן נעלם אביו של המנהיג שלהם
(הסדרה הנצפית ביותר בישראל)

הרצאת טד | כך התשוקה ליחס הופכת אותך לפחות יצירתי
השחקן ההוליוודי ג'וזף גורדון־לויט על ההתמכרות לעוקבים ולייקים
(6.2 מיליון צפיות)

טיקטוק | #לומדים_עם_טיקטוק
אנשים מעלים סרטוני הדרכה עם הכישורים המיוחדים והמפליאים שלהם
(117 מיליון צפיות)

ויקיפדיה | ארטיום דולגופיאט
המתעמל הישראלי שעשה לנו כבוד כשזכה במדליית זהב באולימפיאדת טוקיו
(77 אלף חיפושים)

פודקאסט | הקצבייה, כאן11
ניסים ואנטולי מ"קופה ראשית" עם פניני חוכמה בפודקאסט ראשון בקצבייה
(המואזן ביותר בספוטיפיי)

השבוע של הרומן הרומנטי

על מה דיברו בשבוע של 29-25 ביולי: 

ספוטיפיי | Beggin' - Måneskin
הזוכה באירוויזיון כבשה את המצעד בארץ ובעולם עם קאבר ללהיט הוותיק (7.5 מיליון האזנות בעולם, מקום 2 בארץ)

גוגל | רוני דניאל
הפרשן הצבאי הבכיר שהלך לעולמו היה שיאן החיפושים בגוגל השבוע (כרבע מיליון חיפושים)

יוטיוב | "וי כחול" - אייל גולן
סינגל חדש ומשעשע לאייל גולן: "יש לה הכל, אבל אין לה וי כחול" (בחצי מיליון צפיות)

סינמה סיטי | לשחרר את שולי
קומדיית מתח פרועה של "שלישיית מה קשור" המתרחשת בקולומביה (שובר הקופות של השבוע)

אתר עברית | גלויה מאיטליה - אלכס בראון
מה מסתתר בצרור מכתבים רומנטיים משנות השלושים? (רב המכר של השבוע)

השבוע של מוניקה לוינסקי

 על מה דיברו בשבוע של 22-18 ביולי: 

הרצאת טד | מחיר הבושה
מוניקה לוינסקי על ההשלכות הקטלניות של השיימינג הציבורי המקוון
(כ־20 מיליון צפיות)

גוגל| תשעה באב
הצום, שחל השבוע, הוא החמור מבין תעניות חורבן בית המקדש
(כ־85 אלף חיפושים)

יוטיוב | Please don't Suck של נועה קירל
כוכבת הפופ מוציאה סינגל בינלאומי ראשון, שמעורר פולמוס בשל הדמיון לשיר אחר
(8.4 מיליון צפיות)

טיקטוק | #האאאהאאאהאאא
טייקים לרגעים מבעיתים על רקע השיר "Welcome to the Internet"
(103 מיליון צפיות)

נטפליקס | Sex/Life
דרמה שבמרכזה אישה נשואה שעברה המיני הסוער חוזר אליה בפנטזיה
(הנצפית ביותר בישראל)

השבוע של הצ'יפס מפסטה

על מה דיברו בשבוע של 11-16 ביולי:

טיקטוק: | פסטהצ'יפס
אנשים מכל העולם מצלמים את הגרסה שלהם לצ'יפס עשוי מפסטה
(186 מיליון צפיות)

פודקאסט: איך קרסה לבנון? | אחד ביום, N12
פרופ' עוזי רבי על המשבר שמאיים להרוס את לבנון
(כ־40 אלף האזנות בספוטיפיי)

דוקאביב: גרוסמן  |  עדי ארבל
סרט דוקו שהוא טיול אל נפשו ויצירתו של דויד גרוסמן 
(2,163 צפיות)

ויקיפדיה  |  ג'קו אייזנברג
זוכה "כוכב נולד", שעורר סערה כשהתבטא נגד צה"ל, נכנס לבית "האח הגדול"
(כ־60 אלף חיפושים)

תערוכה  |  אנשים שראיתי ומעולם לא פגשתי | צדוק בן דוד
6,000 דמויות שנתקל בהן במהלך חייו במיצב מיוחד במוזיאון תל אביב
(10,800 מבקרים)

השבוע של טרילילי טרללה

על מה דיברו בשבוע של ה-9-4 ביולי:

נטפליקס: חם, לוהט, רותח!
ריאליטי שבו רווקים ורווקות מתנזרים מסקס תמורת 100 אלף דולר
(51 מיליון צפיות בעולם)

ספוטיפיי: טרילילי טריללה | נועה קירל ואילן פלד
השיר, שיצא לכבוד חודש הגאווה, התברג בפעם הראשונה בראש המצעד
(כ־253 אלף השמעות)

ספר: גבר נכנס בפרדס | אשכול נבו / כנרת
שלושה סיפורי אהבה שנשזרים למותחן מסתורי ואפל
(הנמכר ביותר ברשתות הגדולות)

ויקיפדיה: שרון אסמן (ז"ל)
אלוף המשנה מהנח"ל שהלך לעולמו לאחר שהתמוטט באימון
(כ־60 אלף חיפושים)

הרצאת טד: מסביב לכדור הארץ ב־30 שניות
נשיאת SpaceX על התוכנית החדשה: מסעות חלל עבור בני האדם
(3.5 מיליון צפיות בעולם)

צרו איתנו קשר *5988