בקרוב נעדכן על האירועים הבאים שלנו

האירועים הקודמים

50 הנשים המשפיעות של ישראל

24.7.2022

מפגש מיוחד של 50 הנשים המשפיעות בישראל, המהוות השראה עבור נשים אחרות ומובילות לשינוי חברתי במציאות הישראלית העכשווית 

ועידת MAD

19.7.2022

אנחנו חיים בתקופה בה העולמות מתחברים לכדי יקום שיווקי חדש ומאתגר.
מושגים כמו מטאוורס, קריפטו ו-NFT נשמעים מכל עבר, גם אם לא כולנו מבינים בדיוק מה הם אומרים.
אנשי השיווק צריכים למשוך קהל שבע וציני שראה כבר הכל.
איך מותגים יכולים לנוע, להתקדם ולהתפתח בעולם החדש, מה הצעדים הבאים ומה עוד יש לגלות...
השנה MAD תיקח אתכם למסע בעקבות היקום החדש והמרגש הזה בוועידת MADverse 

שוק-טוק אירועי שוק ההון

13.7.2022

כשהשווקים רועדים, כדאי לשמוע מהמקצוענים מה עושים עם הכסף.
גלובס מזמין אתכם.ן ל-"שוק-טוק" - סדרת מפגשים בלייב עם בכירי המשק שידברו על התנהלות כלכלית מיטבית בזמן משבר.

הסדרה כולה משודרת לקהל הרחב באתר גלובס ובעמוד הפייסבוק. 

ועידת פתרון משבר הדיור של ישראל

3.7.2022

האם הסחרור במחירי הדירות בישראל הוא גזירת גורל או שהפתרונות מונחים ממש מתחת לאף?
הסדרי חקיקה, מדיניות דיור ותכנון נכונים, שיווק קרקעות והרחבת אפשרויות המימון.
כל הפתרונות בוועידת משבר הדיור של גלובס והמכון לרפורמות מבניות. 

כלכלה בטלטלה: צמרת הקהילה העסקית נפגשת לדון בתחזיות לקראת מיתון גלובלי

22.6.2022

חוסר הוודאות בכלכלה העולמית נותן את אותותיו. המלחמה באוקראינה והסגרים בסין, אחרי שנתיים של מגיפה עולמית, מטלטלים את השווקים.
הבורסות צונחות, האינפלציה מטפסת והצמיחה בשוק ההייטק נבלמת.
מחירי האנרגיה והסחורות מזנקים, שרשרת האספקה העולמית מתעכבת ואזהרות מפני משבר מזון עולמי נשמעות משלל כיוונים.
הערכות הולכות וגוברות כי העולם צועד לקראת מצב של סטגפלציה ובמשק מתחילים להערך בהתאם.
גלובס, בשיתוף בנק הפועלים, מכנסים מפגש שידון בזעזוע שעובר על הכלכלה העולמית ובהשפעה הצפויה על המשק ועל האזרח הישראלי.

עושים שוק - אירועי שוק ההון

20.6.2022

ירידות חדות בוול סטריט, אינפלציה מטפסת, העלאת הריבית והתנודות בענף ההייטק, כל אלה מערערים את שוק ההון.
גלובס בשיתוף בנק דיסקונט, מציגים סדרת מפגשים דיגיטליים בשידור Live , שריכזו את מיטב המומחים וההמלצות לניהול ההון, בעידן של שווקים רועדים וחוסר יציבות מתמשך.

אתגרי ההון האנושי בתעשיית ההייטק

15.6.2022

לצד היעדים השאפתניים שהציבה הממשלה להגדלת שיעור התעסוקה בהייטק והמהלך המתוכנן לקליטת עובדים מחו"ל בענף, חברות רבות מקימות מערכי הכשרה משל עצמן כפתרון למצוקת כוח האדם. אולם, הכשרות כאלה הן פתרון חלקי בלבד, שכן הן רלוונטיות בעיקר לבעיית הג'וניורים ולא תמיד נותנות מענה למגוון הצרכים בתעשיית הטק. מה ניתן לעשות בטווח הקצר ומה נחוץ בטווח הרחוק? איך מטמיעים גיוון בארגון הומוגני וכיצד תורמים לחיזוק החוזה החברתי בישראל ומרחיבים את הממשקים בין המגזרים השונים? איך רותמים מעסיקים לחשוב מחוץ לקופסא? על כל אלה ועוד, כמו גם על השפעת התנודות בכלכלה העולמית על הענף, במפגש מיוחד של גלובס, בשיתוף Start Up Nation Central ומנהלים בכירים בתחום.

ועידת התיירות של ישראל

8.6.2022

בקיץ הקרוב, לראשונה מזה שנתיים, ישראל תהיה משוחררת מהגבלות, והביקושים בענף התיירות הולכים ומתגברים. שחקנים חדשים נכנסים לשוק ואתרי הנופש מתמלאים במהירות. ועידת התיירות השנתית של גלובס, בשיתוף עיריית עכו והחברה לפיתוח עכו העתיקה ונצרת, תערוך סקירה מקיפה של התחום בעידן פוסט קורונה. נבחן אילו תמריצים מציעה המדינה על מנת לשקם את התחום, מה ניתן לעשות כדי לפתח את הפריפריה, מה היעדים הריאליים בתחום התיירות הנכנסת ותיירות הפנים ואיך מייצרים התאמה למציאות החדשה.

ועידת רכב 2022

ועידת רכב 2022

31.3.2022

 על רקע שגשוג שוק הרכב הישראלי והתחזיות להתרחבות השימוש ברכבים חשמליים, כמו גם המהפכה בתחום התחבורה הציבורית, ועידת הרכב השנתית של גלובס תכנס את כל המומחים והמשפיעים בתחום, לדיון מקיף בשינויים הצפויים לנו. האם המחירים ימשיכו לעלות ואנחנו נמשיך לקנות? איך ישפיע המעבר המתעצם לשימוש ברכב חשמלי על המרחב הציבורי? איפה נטעין את הרכב ומה יהיה על תחנות הדלק המסורתיות? ומה יהיה עתיד החניונים כשהרכב האוטונומי ייכנס לתמונה? 

ועידת נדל''ן ותשתיות 2022

ועידת נדל"ן ותשתיות 2022

27.3.2022

 שוק הנדל"ן הישראלי שובר שיאים כבר תקופה ארוכה. ב-2021 היינו עדים לעליית מחירים תלולה במיוחד והציבור הישראלי מסתער על שוק הדיור באופן חסר תקדים. האם גם ב-2022 תימשך המגמה, או אולי תהיה זו שנת מפנה? ומה צפוי לנו בשנים שלאחריה? בעולם שמשתנה ללא הרף, גלובס מבקש לשים זרקור על חשיבותו של תכנון ארוך טווח ולייצר שיח שיניע תהליכים ויביא לשינוי. יחד עם השחקנים הראשיים בתחום, נבחן כיצד יגיב השוק לשינויים הצפויים בתחום הטכנולוגיה, התחבורה והתעסוקה, האורבניזציה והתכנון העירוני, ונדון בשאלות המכריעות שיקבעו את עתיד כולנו.

40 עד 40

40 עד 40 - נבחרת המנהיגות המבטיחה של גלובס 2022

מתוך כ-2,000 מועמדים ומועמדות מכל תחום, מגזר ואזור בארץ: הכירו את נבחרת המנהיגות המבטיחה של גלובס לשנת 2022

כבר 16 שנים מפרסם גלובס את רשימת 40 הצעירים המבטיחים. לאורך השנים נבחרו להשתתף בפרויקט צעירים רבים שהפכו למרכזיים בציבוריות הישראלית. עם בוגרי הפרויקט נמנים משה בר סימן טוב, רקפת רוסק עמינח, ינקי קוינט, קירה רדינסקי, רג'ואן גרייב, רן בליצר, אבי צבי, ליעד אגמון, הדיל עונאללה סעד, רותם ידלין, לילך אשר טופילסקי, כנרת בראשי, גיגי לוי, יעל אנדורן, מיכל עבאדי-בויאנג'ו, קובי הבר, אורנה הוזמן בכור, ריי ביטון, אבי ליכט, אבי ילאו, טל אוחנה, איציק קרומבי ועוד רבים אחרים. 

שיחה עם מיי מאסק

שיחה עם מיי מאסק

21.2.2022

מחברת הספר "A Woman Makes a Plan" ואימו של אילון מאסק

בגיל 73, היא מרצה ודיאטנית מבוקשת, דוגמנית שמככבת על שערי מגזינים וגם חיית רשת עם חצי מיליון עוקבים.

מיי מאסק, אימו של אילון מאסק, מייסד טסלה ו SpaceX- ונכון להיום גם האיש העשיר בעולם, בשיחה גלוית לב על הקשיים שחוותה כאם חד הורית לשלושה ילדים, על היסודות לגידול ילדים עצמאיים ושאפתניים ועל ההצלחה בגיל מבוגר.

ועידת ישראל 2021

ועידת ישראל לעסקים 2021

21.12.2021

ישראל בת 100

ועידת ישראל לעסקים , האירוע הכלכלי הוותיק והחשוב ביותר במשק הישראלי. מהווה זירת מפגש עבור בכירים מן הצמרת הכלכלית, החברתית, האקדמית והפוליטית, ושמה לה למטרה להעלות על סדר היום הציבורי נושאים בעלי חשיבות, הנוגעים לעתיד המדינה.
"ישראל בת מאה" - בעולם של מהפכות טכנולוגיות, מגיפות ושינויי אקלים קיצוניים, גוברת חשיבותו של תכנון ארוך טווח. איזה עתיד נכון לנו בעוד פחות משלושים שנה, והאם אנחנו נערכים כנדרש לכל הצפוי. בוועידה התארחו בכירים מהמגזר הציבורי, שרים ורגולטורים, ולצדם בכירי המגזר העסקי, הפיננסי והאקדמי, מהארץ ומחו"ל.

ועידת הייטק 2021

ועידת ההייטק השנתית 2021

23.11.2021

כמה רחוק תגיע תעשיית ההייטק הישראלית?

שנת 2021 הייתה השנה של ההייטק הישראלי. התפוצצות של הנפקות ואקזיטים, מעבר המוני מהמנהל הציבורי להייטק, לצד רפורמות מיסוי על העושר, תכניות עידוד השקעות ותכניות חינוכיות, יוצרים יחסים חדשים בין המדינה לבין הענף שהולך והופך לגדול ומוביל. ועידת ההייטק השנתית של גלובס התקיימה בעיר פתח תקווה, המושכת אליה מאות חברות הייטק ישראליות ובינלאומיות מהמובילות בעולם . לאירוע הוזמנו יזמים, משקיעים, מנהלי קרנות, סטארט-אפיסטים, יועצים, רואי חשבון, מנהלי חדשנות, רגולטורים ואישי ציבור. במקביל, האירוע שודר בלייב באתר גלובס ובפייסבוק.

MAD 2021

ועידת MAD

20.7.2021

חוגגים שיווק בעולם משוגע

ועידת MAD השנה עסקה בניסיון להבין איך מייצרים מהלכים שיווקיים בעולם בו השינויים קיצוניים, קצביים ומפתיעים: האם מהלכים שיווקיים שנעשו בתקופת הקורונה הם here to stay, אילו מותגים העזו לפעול באופן שונה בתקופת המגפה, ומה המפתחות להצלחת מותג בעידן כאוטי. גמישות היא הכוח של המותגים המנצחים; אלו היודעים להגיב ולהשתנות במהירות, מזהים שווקים חדשים, נערכים לקהלים חדשים, ויודעים לתת מענה. 

ועידת נדל''ן

ועידת נדל"ן ותשתיות 2021

3.5.2021

מתעוררים לוועידת הנדל"ן והתשתיות של ישראל

אחרי ארבע מערכות בחירות ומגפה אחת - איך נראה שוק הנדל"ן ?
מדיניות ותוכניות - בין משרדי הממשלה הפועלים בסביבה של אי יציבות, ליזמים והקבלנים בשטח. המחירים שממשיכים להאמיר ושיאי המשכנתאות שנשברים פעם אחר פעם .כמדי שנה, גם השנה, ועידת הנדל"ן של גלובס כינסה את כל המומחים, המשפיעים ומובילי תחום הנדל"ן בישראל, לדון בסוגיות שרלוונטיות הן לעוסקים בנדל"ן והן לקוראי גלובס. הוועידה התקיימה בפורמט היברידי עם 300 מוזמנים באולם "שבע" בתל-אביב, ובשידור חי באתר גלובס ובפייסבוק.

אירוע ג'יין פונדה

JANE FONDA - כנס הנשים המשפיעות של גלובס 2021

16.3.2021

על אקטיביזם, פמיניזם ומה שביניהם

פונדה, 83, שחקנית ואקטיביסטית חברתית למעלה מארבעים שנה. ממובילות המחאה נגד המלחמה בוייטנאם, דוברת התנועה הפמיניסטית וכיום מהדוברות הבולטות במאבק נגד שינויי האקלים. ב-2019 אף עברה להתגורר בוושינגטון כדי לקחת חלק פעיל בהפגנות. פונדה ממציאה את עצמה מחדש כבר עשורים כאשת עסקים מצליחה וגורו בריאות וגם כפעילה חברתית המובילה מאבקים חשובים. זכתה פעמיים בפרס האוסקר, ובטקס גלובוס הזהב 2021 קיבלה פרס מפעל חיים.

אירוע פתיחת שנה 2021 - סקוט גלאווי

19.1.2021

הכוחות והטרנדים שיעצבו את 2021

סקוט גאלווי, פרופ' לשיווק ומנהל עסקים באוניברסיטת ניו יורק. יזם סדרתי שהקים ומכר שורת חברות. בהרצאה פירט פרופ' גאלווי את תחזיותיו במגוון תחומים - מההשפעה של תביעות וחקירות ההגבלים של פייסבוק על עסקי הטכנולוגיה והמסחר בבורסות, דרך השיבושים והשינויים בתחום משאבי האנוש, ועד לשינויים בחינוך ובאופן שבו אנחנו מתייחסים ליצירתיות. פרופ' גאלווי פרש את האופן בו תחומים שונים הושפעו מהקורונה, מתהליכים שהואצו ועד הפתעות שצצו בדרך.

למה ועידות גלובס

* הנתונים מעודכנים לשנת 2021

48,300,000 דפים נצפים
15,000,000 כניסות בחודש
187,000 רשומים ומנויים באתר

אנחנו מגיעים לכלל מקבלי ההחלטות

בנקים

אקדמיה

עסקים

רגולטורים

מנכ"לים

מערכת אכיפת החוק

מערכת המשפט

בכירים בפרסום, תקשורת ושיווק

יצירת קשר

יפעת קורן - מנהלת פיתוח עסקי

טלפון: 052-5691355 דוא"ל: ifat-k@globes.co.il